علوم مهندسی، فیلم ارائه‌های جذاب، مهندسی شهرسازی

شهرتان را با رنگ احیا کنید

۱۲ شهریور ۱۳۹۷

یک شهر را زیبا کنید، فساد مالی کنترل می‌شود. ادی راما، این مسیر ساده رو بعنوان شهردار تیرانا در آلبانی انتخاب کرد، جایی که توانست غرور و افتخار را به شهروندانش با بازگرداندن فضاهای عمومی و رنگارنگ هدیه کند. با پروژه هایی که مردم اولویت اول آنها بودند، راما جرم را کاهش داد و به …

یک شهر را زیبا کنید، فساد مالی کنترل می‌شود. ادی راما، این مسیر ساده رو بعنوان شهردار تیرانا در آلبانی انتخاب کرد، جایی که توانست غرور و افتخار را به شهروندانش با بازگرداندن فضاهای عمومی و رنگارنگ هدیه کند. با پروژه هایی که مردم اولویت اول آنها بودند، راما جرم را کاهش داد و به شهروندانش نشان داد که می‌توانند به رهبرانشان اعتماد کنند. (تصویر برداری شده در TEDxThessaloniki)

0 دیدگاه برای “شهرتان را با رنگ احیا کنید”

دیدگاهی برای این مطلب نوشته نشده است.

اولین دیدگاه را برای “شهرتان را با رنگ احیا کنید” بنویسید.

نوشته‌های مرتبط:

تکنولوژی

بیل گراس، موسس Idealab، از زندگی خود به عنوان یک مخترع می گوید. وی در ابتدا دربارۀ شرکت فروش نقشه ها و کیت های انرژی خورشیدی خود در دوران دبیرستان صحبت می کند. در این ویدئو دربارۀ یک سیستم پیشگام سلولهای خورشیدی و چند پرسش بی پاسخ، مطالبی می آموزید.

علوم اجتماعی و جامعه‌شناسی

“جهان نوجیم در یک سخنرانی امیدبخش برای جایزه TED سال ۲۰۰۶ پرده از آرزویش برمی دارد: آوردن جهانیان در کنار یکدیگر برای یک روز در سال از طریق قدرت فیلم. “

فیلم ارائه‌های جذاب

در TEDxUSC (دانشگاه کالیفرنیا) پژوهشگر گرافیک رایانه ای «پال دبوک» درباره فناوری چهره سازی پشت «امیلی دیجیتالی» توضیح می دهد، چهره انسانی بسیار واقعی نما که به صورت دیجیتالی٬ با مراحل متعدد در تولید ساخته شده است.