علوم پایه، فیلم ارائه‌های جذاب، کشاورزی و دامپروری، محیط زیست و زیست‌شناسی

جاناتان دروری:هر دانه گرده داستانی دارد

۲ مهر ۱۳۹۷

گرده ها برای بیشتر ما بی اهمیت هستند،البته به جز مواقعی که حساسیت های فصلی مطرح می شوند.اما میکروسکوپ ها اسرار جالبی از آنها را برملا می کنند و آنها را در شکلها ورنگهای بسیار زیبایی نشان می دهند ….که بسیار دیدنی به اطراف سفر می کنند. جاناتان دروری دراین ویدیو نگاه اجمالی اما دقیقی …

گرده ها برای بیشتر ما بی اهمیت هستند،البته به جز مواقعی که حساسیت های فصلی مطرح می شوند.اما میکروسکوپ ها اسرار جالبی از آنها را برملا می کنند و آنها را در شکلها ورنگهای بسیار زیبایی نشان می دهند ….که بسیار دیدنی به اطراف سفر می کنند. جاناتان دروری دراین ویدیو نگاه اجمالی اما دقیقی بر این قاصدان سحر انگیز و فریبنده گیاهان دارد.

0 دیدگاه برای “جاناتان دروری:هر دانه گرده داستانی دارد”

دیدگاهی برای این مطلب نوشته نشده است.

اولین دیدگاه را برای “جاناتان دروری:هر دانه گرده داستانی دارد” بنویسید.

نوشته‌های مرتبط:

سایر

ریچارد برانسن گفتگویی دارد با کریس اندرسن از TED درباره بالا و پایین‎های مسیر حرفه‎ایش، از موفقیتهای میلیارد دلاری گرفته تا تجربه‎های نزدیک به مرگ متعدد او– و برخی از انگیزه‎های ( بسیار شگفت‎آور) او را آشکار می‎کند.

سایر

جی واکر توضیح می دهد که چرا دو میلیارد نفر در سراسر جهان تلاش می کنند انگلیسی یاد بگیرند. او عکس ها و صداهای تکان دهنده ای از دانش آموزان چینی ارائه می دهد که هزار هزار در حال تمرین انگلیسی – «زبان دوم دنیا» – هستند.

روانشناسی و روانپزشکی

استفان سگمیستر، طراح با روش ساده ، تصورات دلپذیر، آخرین تفکرات خود را در مورد شادی با دیگران در میان می گذارد هر دو نوع آگاهانه و نا آگاهانه آن. هفت قانون او برای زندگی و طراحی شادی، می تواند برای هر کسی که به دنبال شادی بیشتراست، مورد استفاده قرار گیرد.