روانشناسی و روانپزشکی، علوم انسانی و علوم اجتماعی، فیلم ارائه‌های جذاب

پاتریشیا کوهل : نبوغ زبان شناختی نوزادان

۳ مهر ۱۳۹۷

درTEDxRainer، پاتریشیا کوهل یافته های جالبی را در مورد اینکه چگونه نوزادان یک زبان را در برابر زبانی دیگر یاد می گیرند، با ما در میان می گذارد- با گوش دادن به آدمهای اطرافشان و ” آمار گیری” در مورد صداهایی که آنها نیاز دارند که بدانند. تجربه های آزمایشگاهی ذکاوت ( و اسکن های …

درTEDxRainer، پاتریشیا کوهل یافته های جالبی را در مورد اینکه چگونه نوزادان یک زبان را در برابر زبانی دیگر یاد می گیرند، با ما در میان می گذارد- با گوش دادن به آدمهای اطرافشان و ” آمار گیری” در مورد صداهایی که آنها نیاز دارند که بدانند. تجربه های آزمایشگاهی ذکاوت ( و اسکن های مغزی) نشان می دهد که چگونه نوزادان ۶ ماهه از استدلال پیشرفته ای برای درک دنیایشان استفاده می کنند.

0 دیدگاه برای “پاتریشیا کوهل : نبوغ زبان شناختی نوزادان”

دیدگاهی برای این مطلب نوشته نشده است.

اولین دیدگاه را برای “پاتریشیا کوهل : نبوغ زبان شناختی نوزادان” بنویسید.

نوشته‌های مرتبط:

علوم پایه

رابرت فول بیولوژیست بر روی توانایی های بی نظیر مارمولک ها مانند پاهای فوق العاده چسبناکش و توانایی خارق العاده ی بالا رفتن از سطوحش تحقیق می کند. اما فیلمی که با دوربین های پر سرعت گرفته شده است، نشان می دهد که دم مارمولک شاید شگفت انگیز ترین توانایی آن باشد.

علوم اجتماعی و جامعه‌شناسی

در این سخنرانی مهیج، آندری موندا روزنامه نگار اوگاندائی، از ما می خواهد تا در مورد “مسئله آفریقا” طرحی نو در اندازیم و نگاهی نو داشته باشیم، نگاهی که فراسوی داستان های فقر، جنگ داخلی، یاس و نومیدی است که تا بحال رسانه ها مطرح کرده اند. او می خواهد تا به کشورهای سراسر قاره …

سایر

زیبایی طبیعت را به راحتی می توان از دست داد – اما نه از طریق لنز لویی شوارتزبرگ. گاه نگاشت های خیره کننده ی او، که توسط کلمات قدرتمند راهب بنِدیکتی، برادر دیوید اشتایندل-راست همراهی می شود، همانند مکاشفه ای است از حق شناسی برای هر روز.