علوم پایه، فیلم ارائه‌های جذاب، محیط زیست و زیست‌شناسی

راب هارمن: چگونه بازار می‌تواند به جاری ماندنِ رودها کمک کند

۴ مهر ۱۳۹۷

در حالی که رودها و رودخانه ها به خاطر استفاده ی بیش از حد در حال نابودی هستند، راب هارمن سازوکار نبوغ آمیزی برای بازار پیاده سازی کرده است تا آب دوباره به این رودها باز گردد. مزرعه داران و صاحبان کارخانه های آب جو سرنوشت خودشان را گره خورده در داستان قدیمی پریکلی پیر …

در حالی که رودها و رودخانه ها به خاطر استفاده ی بیش از حد در حال نابودی هستند، راب هارمن سازوکار نبوغ آمیزی برای بازار پیاده سازی کرده است تا آب دوباره به این رودها باز گردد. مزرعه داران و صاحبان کارخانه های آب جو سرنوشت خودشان را گره خورده در داستان قدیمی پریکلی پیر کریک می دانند.

0 دیدگاه برای “راب هارمن: چگونه بازار می‌تواند به جاری ماندنِ رودها کمک کند”

دیدگاهی برای این مطلب نوشته نشده است.

اولین دیدگاه را برای “راب هارمن: چگونه بازار می‌تواند به جاری ماندنِ رودها کمک کند” بنویسید.

نوشته‌های مرتبط:

جذاب و کاربردی در ارائه

در مقاله‌های قبلی ۶۵ نکته‌ی طراحی اسلاید و ایده‌هایی برای ارائه ذکر شد در ادامه نکات بعدی را ذکر می‌کنیم:   ۶۶) عکس‌های موجود در ارائه را با رنگ پوشش دهید یکی از مشکلاتِ افرادی که می‌خواهند اسلاید بسازند یا ارائه بدهند، پیدا­کردن عکس با سبکی پایدار است. یک راه آسان برای ادیت کردن عکس­ها برای پایداری …

تکنولوژی

این دمو از لابراتوار مائس در دانشگاه MIT، که پراناو میستری رهبری آن را به عهده داشته است، مثل توپ در TED صدا کرد. دستگاهی همراه با یک پروژکتور که راه را برای ایجاد تعاملی عمیق با محیط پیرامونمان هموار می سازد. فیلم “گزارش اقلیت” را به خاطر بیاورید و سپس به تماشا بنشینید.

سایر

دوریس کرن گودوین، تاریخدان، درباره ی چیزی صحبت می کند که می توانیم از رئیس جمهورهای آمریکا، شامل آبراهام لینکلن و لیندون جانسون بیاموزیم. او سپس خاطرات تأثیرگذاری از پدر خود و عشق شان به بیسبال نقل می کند.