پزشکی و سلامت، فیلم ارائه‌های جذاب، مراقبت‌های بهداشتی

آلنا شیخ: چطور خودم را برای ابتلا به بیماری آلزایمر آماده می کنم

۵ مهر ۱۳۹۷

وقتی با موقعیتی روبرو می شویم که در آن یکی از والدینمان دچار آلزایمر هستند، اکثر ما آنرا انکار می کنیم ( اون اتفاق برای من نمی افتد) یا نهایت تلاشمان را برای جلوگیری از ابتلا به آن انجام می دهیم. اما آلنا شیخ، کارشناس بهداشت جهانی و از افراد تد، با دید متفاوتی به …

وقتی با موقعیتی روبرو می شویم که در آن یکی از والدینمان دچار آلزایمر هستند، اکثر ما آنرا انکار می کنیم ( اون اتفاق برای من نمی افتد) یا نهایت تلاشمان را برای جلوگیری از ابتلا به آن انجام می دهیم. اما آلنا شیخ، کارشناس بهداشت جهانی و از افراد تد، با دید متفاوتی به آن نگاه می کند. او با سه تدبیر محکم، خود را برای آن لحظه آماده می کند، لحظه ای که فراخواهد رسید و او به آن بیماری مبتلا می شود.

0 دیدگاه برای “آلنا شیخ: چطور خودم را برای ابتلا به بیماری آلزایمر آماده می کنم”

دیدگاهی برای این مطلب نوشته نشده است.

اولین دیدگاه را برای “آلنا شیخ: چطور خودم را برای ابتلا به بیماری آلزایمر آماده می کنم” بنویسید.

نوشته‌های مرتبط:

علوم اجتماعی و جامعه‌شناسی

بیل جوی، متخصص تکنولوژی و آینده نگر، از چندین نگرانی عمده در ارتباط با آینده ی بشریت صحبت می کنه — بعلاوه ی چندین امید بزرگ در زمینه های بهداشت، آموزش و پرورش و تکنولوژی در آینده.

سایر

ده هزار سال است که اجداد ما درک خود را از دنیای اطرافشان از طریق افسانه ها بدست آورده اند، و سرعت تغییر آن بسیار کم بوده.بالا رفتن درک علمی، جهان را در عرض فقط چند قرن، متحول کرد.چرا؟ فیزیکدان دیوید دویچ یک جواب ظریف به آن میدهد.

فیلم ارائه‌های جذاب

یکی از گروه‌های موسیقی افریقایی امریکایی (R&B) با نام “هفت ساز طبیعی” ارکستری با سازهای پرارزش که با نفس بی‌نظیر خود، آواز پرواز کن عزیزم” را اجرا می‌کنند.