عکاسی و گرافیک، فیلم ارائه‌های جذاب، هنر

بکی منسون: رنگ دادن (مجدد) به زندگی از طریق عکس‌ها

۷ مهر ۱۳۹۷

پی زمین لرزه و سونامی ۲۰۱۱ ژاپن، عکسهای آسیب دیده و گم شدۀ خانواده ها و عزیزان آنها، در بین خرابه ها آمیخته شده بود. روتوش گرِ عکس، بکی منسون، با یاری داوطلبان محلی و گروه جهانی همکارانی که از طریق اینترنت گرد هم آورد، کمک کرد و عکسها را تمیز و مرمت کردند و …

پی زمین لرزه و سونامی ۲۰۱۱ ژاپن، عکسهای آسیب دیده و گم شدۀ خانواده ها و عزیزان آنها، در بین خرابه ها آمیخته شده بود. روتوش گرِ عکس، بکی منسون، با یاری داوطلبان محلی و گروه جهانی همکارانی که از طریق اینترنت گرد هم آورد، کمک کرد و عکسها را تمیز و مرمت کردند و با اینکار خاطرات صاحبان آنها را دوباره زنده کردند.

0 دیدگاه برای “بکی منسون: رنگ دادن (مجدد) به زندگی از طریق عکس‌ها”

دیدگاهی برای این مطلب نوشته نشده است.

اولین دیدگاه را برای “بکی منسون: رنگ دادن (مجدد) به زندگی از طریق عکس‌ها” بنویسید.

نوشته‌های مرتبط:

جذاب و کاربردی در ارائه

در مقاله‌ی قبل ۱۲نکات ارائه پاورپوینت ذکر شد دراین مقاله نکات بعدی گفته می‌شود: ۱۵.نشان‌گذاری را محدود کنید اینجا جای استفاده از علامت تعجب نیست. شما در حال صحبت بر نکات مهم تأکید می‌کنید. از علامت‌گذاری برای این کار استفاده نکنید. ۱۶.از قالب‌بندی بیش‌ازحد نکات پرهیز کنید این نکته‌ی ارائه‌ی پاورپوینت بسیار ساده است: نیازی …

تکنولوژی

در این سخنرانى مختصر، ساول گریفیث از اختراعى پرده بردارى مى کند که کمپانى جدیدش Makani Power مشغول کار کردن بر آن بوده است: توربین هاى بادبادکى غول پیکرى که مقادیر حیرت آورى از انرژى پاک و تجدیدپذیر را ایجاد مى کنند.

سایر

در این سخنرانی مربوط به سال ۲۰۰۳، منتقد طراحی دونالد نورمن، به زیبایی، سرگرمی ، لذت و احساسات نگاهی موشکافانه دارد و از طراحی بعنوان عاملی شادی آفرین در انسانها سخن می گوید. او سه نشانه احساسی را نام می برد که حضور آنها در طراحی باعث موفقیت طرح خواهد شد.