پزشکی و سلامت، تکنولوژی، علوم مهندسی، فیلم ارائه‌های جذاب، مراقبت‌های بهداشتی، مکانیک، هوافضا و مهندسی پزشکی

معاینه بعدی چشم خود را از طریق گوشی تلفن هوشمند انجام دهید

۸ مهر ۱۳۹۷

سی و نه میلیون نفر در جهان نابینا هستند، و اکثریت دید خود را به دلیل بیماری های قابل درمان و یا قابل پیشگیری از دست داده اند. اما چگونه می توانید افرادی را که در مناطق دور افتاده زندگی می کنند، معاینه و درمان کنید ، در حالی که تجهیزات چشم پزشکی گران قیمت …

سی و نه میلیون نفر در جهان نابینا هستند، و اکثریت دید خود را به دلیل بیماری های قابل درمان و یا قابل پیشگیری از دست داده اند. اما چگونه می توانید افرادی را که در مناطق دور افتاده زندگی می کنند، معاینه و درمان کنید ، در حالی که تجهیزات چشم پزشکی گران قیمت و بسیار بزرگ را نمی توان با آسانی به آنجا برد؟ همکار تد اندرو بستاروس نرم افزار گوشی های هوشمند و سخت افزار ارزان قیمتی را که ممکن است کمک کند را به نمایش می دهد.

0 دیدگاه برای “معاینه بعدی چشم خود را از طریق گوشی تلفن هوشمند انجام دهید”

دیدگاهی برای این مطلب نوشته نشده است.

اولین دیدگاه را برای “معاینه بعدی چشم خود را از طریق گوشی تلفن هوشمند انجام دهید” بنویسید.

نوشته‌های مرتبط:

تکنولوژی

مت میلز و تامارا راکارتز، ‘آوراسما’ را نشان می‌دهند، یک ابزار جدید تکمیل کننده واقعیت است که میتواند بطور یکپارچه از طریق گوشی های هوشمند به جهان جان ببخشد . فراتر از تکمیل کننده واقعیتِ قبلی، “آوراسِ” آنها میتواند هر کاری، از به حرف درآوردنِ نقاشی تا پوشش خبری زنده بر روی یک روزنامه را …

تکنولوژی

آدام گروسر درباره پروژه ساختن یخچال بدون برق و استفاده از این دستگاه مهم در روستاهاو کلینیکهای سراسر دنیا صحبت میکند.با تغییر و اصلاح برخی از فناوریهای قدیمی، او به یک سیستم دست یافته است.

علوم اجتماعی و جامعه‌شناسی

نیت سیلور برای سوالات بحث‌برانگیز درباره‌‍‌ی نژاد در سیاست پاسخ‌هایی دارد. آیا در بعضی جاها، نژاد اوباما، به رای‌هایش ضربه زد؟ افسانه و آمار در این سخنرانی جذاب با هم در تضادند، و در پایان، به این بینش می‌رسیم که چه‌طور برنامه ریزی برای شهر، می‌تواند مدارا را ترویج دهد.