روانشناسی و روانپزشکی، سبک زندگی، علوم انسانی و علوم اجتماعی، فیلم ارائه‌های جذاب

زندگی با هدف

۲۷ مهر ۱۳۹۷

“کشیش ریک وارن، نویسنده ی کتاب زندگی هدفمند، درباره ی بحرانی که در تعیین هدف زندگی، بدنبال موفقیت خیره کننده ی کتابش، با آن مواجه شد ، صحبت می کند. وی درباره ی عقیده اش توضیح می دهد که هدف خدا این است که هرکدام از ما از استعدادها و توانایی هایمان برای انجام کارهای …

“کشیش ریک وارن، نویسنده ی کتاب زندگی هدفمند، درباره ی بحرانی که در تعیین هدف زندگی، بدنبال موفقیت خیره کننده ی کتابش، با آن مواجه شد ، صحبت می کند. وی درباره ی عقیده اش توضیح می دهد که هدف خدا این است که هرکدام از ما از استعدادها و توانایی هایمان برای انجام کارهای خوب بهره بریم. “

0 دیدگاه برای “زندگی با هدف”

دیدگاهی برای این مطلب نوشته نشده است.

اولین دیدگاه را برای “زندگی با هدف” بنویسید.

نوشته‌های مرتبط:

علوم انسانی و علوم اجتماعی

دو نفر از سخنران های محبوب ‏TED‏ ،‏ “جیل سوبل” و “جولیا سویینی” با همکاری یکدیگر اجرای زیبایی از ترکیب یک تصنیف با ‏ تعدادی تفاسیر اجتماعی ارائه می دهند.

تکنولوژی

استفن لاولر از مایکروسافت گشتى گردبادگونه در «زمین مجازی» ارائه می کند، حرکت کردن رو به بالا، پایین و از میان نماهاى شهرى فوق ماورایى آن با شناورى خیره کننده، شاهکارى برجسته که مقادیر متناوبى از داده را براى آوردن به مرکز ایجاب مى کند.

سایر

گزارش عجیب و غریب TED 2006 توسط انیشتین طوطی خاکستری افریقایی و مربی او استفانی وایت شما را به شگفتی وا می دارد.به لحظه ای که انیشتین در مورد ال گور حرف می زند دقت کنید.