اخلاق، الهیات، دین و معنویت، علوم انسانی و علوم اجتماعی، فیلم ارائه‌های جذاب

جَکی تَبیک: عملِ توازنِ دل سوزی و رحم

۵ آبان ۱۳۹۷

در حالیکه ما همه توافق بر این داریم که دل سوزی و رحم یک ایده ی عالی است، خاخام تَبیک اعتراف میکند که در اجرای آن، چالش هایی وجود دارد. او توضیح می دهد که چگونه یک تعادل دقیق بینِ رحم و عدالت، میتواند ما را قادر به اعمالِ صالح و حفظ کردنِ سلامتِ عقلی …

در حالیکه ما همه توافق بر این داریم که دل سوزی و رحم یک ایده ی عالی است، خاخام تَبیک اعتراف میکند که در اجرای آن، چالش هایی وجود دارد. او توضیح می دهد که چگونه یک تعادل دقیق بینِ رحم و عدالت، میتواند ما را قادر به اعمالِ صالح و حفظ کردنِ سلامتِ عقلی ما، کند.

0 دیدگاه برای “جَکی تَبیک: عملِ توازنِ دل سوزی و رحم”

دیدگاهی برای این مطلب نوشته نشده است.

اولین دیدگاه را برای “جَکی تَبیک: عملِ توازنِ دل سوزی و رحم” بنویسید.

نوشته‌های مرتبط:

روانشناسی و روانپزشکی

تصور کن ملوان یک کشتی غرق شده سرگردان در اقیانوس بی کران آرام هستی. می توانی یکی از سه مسیر را انتخاب کنی و خود و همراهانت را نجات بدهی — اما هر کدام از این انتخاب ها عواقب ترسناکی هم دارند. چگونه انتخاب می کنی؟ کارن تامپسون واکر رمان نویس با روایت داستان کشتی …

تحقیق و پژوهش

از برترین‌های بایگانی TED. در TED1998، برندا لارل این سوال را مطرح نمود که: چرا تمام بازی‌های رایانه پرفروش برای پسران کوچک ساخته شده‌اند؟ او درباره تحقیق ۲ ساله‌اش درباره ساختن یک بازی که دختران بازی کنند و از آن لذت ببرند صحبت می‌کند. کاری که پیش قدم اتفاقات امروز است.

علوم پایه

” آیا میتوانیم زندگی جدیدی از دنیای دیجیتالمان خلق کنیم؟” کریگ ونتر می پرسد. جواب او “آری” است – به زودی زود. او وارد تازه ترین پژوهش خود می شود و قول می دهد که به زودی قادر به ساختن و راه اندازی کروموزوم مصنوعی خواهیم بود.