بیماری‌ها، پزشکی و سلامت، سایر، فیلم ارائه‌های جذاب

بیل گیتسِ رها از قید و بند

۶ آبان ۱۳۹۷

بیل گیتس امیدوار است چندی از بزرگ ترین مساله های پیش روی بشر را به وسیله ی نوع جدیدی از بشر دوستی حل کند. در طی یک سخنرانی پراحساس و بامزه ی ۱۸ دقیقه ای، او از ما می خواهد به دو مساله ی بزرگ و اینکه چگونه ممکن است آنها را حل کنیم، توجه …

بیل گیتس امیدوار است چندی از بزرگ ترین مساله های پیش روی بشر را به وسیله ی نوع جدیدی از بشر دوستی حل کند. در طی یک سخنرانی پراحساس و بامزه ی ۱۸ دقیقه ای، او از ما می خواهد به دو مساله ی بزرگ و اینکه چگونه ممکن است آنها را حل کنیم، توجه نماییم.

0 دیدگاه برای “بیل گیتسِ رها از قید و بند”

دیدگاهی برای این مطلب نوشته نشده است.

اولین دیدگاه را برای “بیل گیتسِ رها از قید و بند” بنویسید.

نوشته‌های مرتبط:

پزشکی و سلامت

چگونه بیاد میاورید که خودرویتان را در کجا پارک کردید؟چگونه متوجه می شوید که در جهت صحیح در حرکت هستید؟متخصص علوم اعصاب بنام نیل برگس بر روی مکانیسم های عصبی که فضای اطراف مان را نقشه برداری می کند و اینکه چگونه آنها با حافظه و تصور نمودن مرتبط می شوند، مطالعه می کند.

سایر

در این اجرای خلاصه و با استفاده از تصاویر مختلف از سال ۲۰۰۲، کریستوفر سی. دیم، طراح، درباره‌ی بازطراحی یک تریلر کلاسیک آمریکایی صحبت می‌کند: تریلر مسافرتی ایر استریم.

تکنولوژی

چاپ سه بعدی از اواخر دهه ۱۹۷۰، به طور کمال رشد یافته است؛ اسکایلر تیبیتز، در حال آفرینش گام بعدی است، که آن را چاپ سه بعدی می نامد، که بعد چهارم در آن زمان است. این تکنولوژی در حال ظهور، به ما اجازه می دهد اشکالی را بسازیم که می توانند خود را بازآرایی …