سایر، فیلم ارائه‌های جذاب

باری شوارتز در باب فقدان خرد

۷ آبان ۱۳۹۷

باری شوارتز در خطابه ای آتشین و پرحرارت از حکمت عملی به عنوان پادزهری برای جامعه ای که بوروکراسی آن را به مرز جنون کشانده است، سخن می راند. او با قدرت استدلال می کند که قوانین اغلب باعث درماندگی ما می شوند، انگیزه ها اغلب نتیجه معکوس می گیرند و حکمت عملی و امروزی …

باری شوارتز در خطابه ای آتشین و پرحرارت از حکمت عملی به عنوان پادزهری برای جامعه ای که بوروکراسی آن را به مرز جنون کشانده است، سخن می راند. او با قدرت استدلال می کند که قوانین اغلب باعث درماندگی ما می شوند، انگیزه ها اغلب نتیجه معکوس می گیرند و حکمت عملی و امروزی کمک خواهد کرد دنیای خویش را دوباره بسازیم.

0 دیدگاه برای “باری شوارتز در باب فقدان خرد”

دیدگاهی برای این مطلب نوشته نشده است.

اولین دیدگاه را برای “باری شوارتز در باب فقدان خرد” بنویسید.

نوشته‌های مرتبط:

علوم اجتماعی و جامعه‌شناسی

متخصص جرائم اینترنتی، میکو هایپونن در مورد سه نوع از حمله های آنلاین به حریم و اطلاعات شخصی ما توضیح میدهد — که فقط دو نوع از آنها جرم محسوب می شوند. ” آیا ما کورکورانه به هر دولتی در آینده اعتماد میکنیم؟ چرا که هر حقی که از دست میدهیم، با نیت خوب از …

پزشکی و سلامت

دیوید بولانسکی که یک تصویرساز علم پزشکی است، انیمیشن سه دقیقه ای خیره کننده ای از زندگی پر جنب و جوش داخل یک سلول را نمایش می دهد.

فیلم ارائه‌های جذاب

جنیفر لین،‏ پیانیست و آهنگ ساز ،‏ یک اجرای جادویی را ارائه می دهد و سپس در مورد روند خلاقیت صحبت می کند و یک قطعه ی تک نوازی بر اساس ترتیبی اتفاقی از نت ها به صورت بداهه اجرا می کند.