روانشناسی و روانپزشکی، سبک زندگی، علوم انسانی و علوم اجتماعی، فیلم ارائه‌های جذاب

دن گیلبرت و انتظارات بی مورد ما

۸ آبان ۱۳۹۷

دن گیلبرت پژوهش ها و اطلاعاتی از اکتشافات خود درباره خشنودی را به نمایش می گذارد. او نتایج تعدادی از آزمایش ها و تجربه های خود را که شما می توانید خودتان هم آن ها را امتحان کنید به اشتراک می گذارد. برای دیدن سوال و جواب های درخشان توسط تعدادی از چهره های آشنای …

دن گیلبرت پژوهش ها و اطلاعاتی از اکتشافات خود درباره خشنودی را به نمایش می گذارد. او نتایج تعدادی از آزمایش ها و تجربه های خود را که شما می توانید خودتان هم آن ها را امتحان کنید به اشتراک می گذارد. برای دیدن سوال و جواب های درخشان توسط تعدادی از چهره های آشنای TED این فیلم را تا آخر تماشا کنید.

0 دیدگاه برای “دن گیلبرت و انتظارات بی مورد ما”

دیدگاهی برای این مطلب نوشته نشده است.

اولین دیدگاه را برای “دن گیلبرت و انتظارات بی مورد ما” بنویسید.

نوشته‌های مرتبط:

علوم اجتماعی و جامعه‌شناسی

کریس جردن نمای جالب توجهی از فرهنگ غرب به ما نشان می دهد. عکس های بسیاربزرگ او، آمار غیرقابل تصوری را به تصویر می کشد؛ مانند تعداد خیره کننده لیوان های کاغذی که در یک روز مصرف می کنیم.

روانشناسی و روانپزشکی

ابتدا کیت بری به ما نشان می دهد که چگونه ذهن ما بدن ما را گول می زند – این کار را با یک شعبده بازی انجام می دهد که از طریق اینترنت نیز قابل مشاهده است. سپس حاضرین را وارد شاهکارهایی از جادوگری های ذهنی خیره کننده (و حتی کمی خطرناک) می کند.

علوم اجتماعی و جامعه‌شناسی

ست گادین بحث می کند که اینترنت به بازاریابی انبوه پایان داده و یک واحد اجتماعی انسانی را از گذشته دور زنده کرده است: قبیله ها. قبیله ها بر اساس ایده ها و ارزشهای مشترک شکل می گیرند و به مردم عادی قدرت رهبری و ایجاد تغییرات بزرگ می دهند. او به ما اصرار می …