علوم پایه، فیلم ارائه‌های جذاب، کشاورزی و دامپروری، محیط زیست و زیست‌شناسی

کری فولر : حفاظت از یک دانه در هر فرصت، راهی است برای حفاظت از غذا در آینده

۹ آبان ۱۳۹۷

گونه های مختلف گندم، ذرت، و برنج که امروزه در دسترس اند با توجه به تغییر شرایط آب و هوا در آینده ممکن است قادر به بقاء نباشد. کری فولر در سخنرانی خود ما را به بانک جهانی بذر، که در کوههای یخی در نروژ ساخته شده می برد، مکانی که انواع مختلفی از غلات …

گونه های مختلف گندم، ذرت، و برنج که امروزه در دسترس اند با توجه به تغییر شرایط آب و هوا در آینده ممکن است قادر به بقاء نباشد. کری فولر در سخنرانی خود ما را به بانک جهانی بذر، که در کوههای یخی در نروژ ساخته شده می برد، مکانی که انواع مختلفی از غلات خوراکی را برای حوادث غیر مترقبه در آینده در خود ذخیره کرده.

0 دیدگاه برای “کری فولر : حفاظت از یک دانه در هر فرصت، راهی است برای حفاظت از غذا در آینده”

دیدگاهی برای این مطلب نوشته نشده است.

اولین دیدگاه را برای “کری فولر : حفاظت از یک دانه در هر فرصت، راهی است برای حفاظت از غذا در آینده” بنویسید.

نوشته‌های مرتبط:

پزشکی و سلامت

آنها را فرشته های سومالی می خوانند، دکتر حوا عبدی و دخترش دیگو محمد درباره کلینیک پزشکی خود در سومالی صحبت می کنند، در میانه جنگ داخلی و اوج بد رفتاری با زنان، آنها بیمارستان و مدرسه برای صلح ساخته اند.

روانشناسی و روانپزشکی

خط مددکاری ۲۴ ساعته‌ای در بریتانیا به نام ساماریتنز به سوفی اندروز کمک کرد به جای قربانی سوءاستفاده شدن به نجات یافته تبدیل شود. حالا او در عوض کمکی که دریافت کرد، خط نقره‌ای را پایه‌گذاری کرده است، خط مددکاری که از افراد مسن تنها و منزوی پشتیبانی می‌کند. در یک سخنرانی قدرتمند و شخصی، …

علوم انسانی و علوم اجتماعی

دو نفر از سخنران های محبوب ‏TED‏ ،‏ “جیل سوبل” و “جولیا سویینی” با همکاری یکدیگر اجرای زیبایی از ترکیب یک تصنیف با ‏ تعدادی تفاسیر اجتماعی ارائه می دهند.