کسب و کار استارتاپ و کارآفرینی

آشنایی با ارز دوج کوین

doge-coin-1

در نمایش آنلاین پاورپوینت، ممکن است بعضی علائم، اعداد و حتی فونت‌ها به خوبی نمایش داده نشود. این مشکل در فایل اصلی پاورپوینت وجود ندارد.

  • جزئیات
  • امتیاز و نظرات
  • متن پاورپوینت

امتیاز

درحال ارسال
امتیاز کاربر [0 رای]

نقد و بررسی ها

هیچ نظری برای این پاورپوینت نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که نظری می نویسد “آشنایی با ارز دوج کوین”

آشنایی با ارز دوج کوین

اسلاید 1: دوج کوین چیست ؟شوخی ای که تبدیل به ارز دیجیتال شد

اسلاید 2: در تاریخ 27 نوامبر سال 2013 جکسون پالمر که یک بازاریاب اینترنتی اهل سیدنییک جوک با مضمون زیر بر روی توییتر فرستاد:من که دارم رو دوج کوین سرمایه گذاری میکنم، مطمئنم یکی از غول های آینده می شه!این شوخی توجه بیلی مارکوس را که یک مهندس نرم افزار اهل پورتلند بود به خود جلب کرد.او بعدها با پالمرتماس گرفت و پیشنهاد داد تا دوج کوین را به واقعیت تبدیل کنند. تنها بعد از یک هفته در ششم دسامبر دوج کوین به عنوان یک کریپتوکارنسی در دسترس همگان بود.به یکباره هجمه ی گسترده ای درباره ی این سکه ی جدید در اینترنت به راه افتاد و چیزی که به عنوان یک شوخی و برای سربه سر دیگران گذاشتن شروع شده بود تبدیل به یک ارز دیجیتال جدی شد .

اسلاید 3: آن زمان بود که جکسون پالمر کم کم به جدیت شوخی خود ایمان آورد :چیزی که من را از آن موقعیت به چیزی که امروز هستم ، یعنی کسی که واقعا میخواهد ساخته اش موفق شود، جامعه ای ایست که حول دوج کوین گرد آمده است. دوج کوین فعالترین جامعه را در بین تمام ارزهای دیجیتالی که من دیده ام دارد، ما حتی از بیت کوین فعالتریم. جامعه ای ما متشکل از افرادی است که خیلی خودشان را جدی نمیگیرند و بیشتر این ارز را برای خوشگذرانی و پاداش دادن به هم استفاده می کنند.پالمر در همان مصاحبه به آنچه در آینده برای دوج کوین پیشبینی می کند اشاره کرده و می گوید:تا وقتی که جامعه ی ما همینطور فان باقی بماند و خودش را جدی نگیرد من پشتش خواهم بود. اما لحظه ای که بعضی ها مثلا بگویند داریم سری در میان سرها می شویم و باید از این موقعیت استفاده کنیم و پولی به جیب بزنیم من به راحتی از تیم جدا خواهم شد. چون من دوست ندارم خودم را درگیر پول و مادیات بکنم. من این کار را از قدم اول با همین نیت شروع کردم.

اسلاید 4: دو ماه بعد از معرفی ، شوخی پالمر 50 میلیون دلار ارزش داشت. تا اواسط سال 2015، 100 میلیارد سکه ی دوج کوین در حال دست به دست شدن بود. اما متاسفانه، این موفقیت های بزرگ اقتصادی، پالمر به سرعت از تجاری شدن ارز بامزه اش ناراحت شد. او هرگز دوج کوین را برای خودش نخواسته و پیشنهادات تجاری زیادی را رد کرده است، از جمله پیشنهاد سرمایه گذاری 500،000 دلار که از سوی یک شرکت سرمایه گذاری استرالیایی مطرح شده بود.در سال 2015، پالمر اعلام کرد که قصد ترک دوج کوین را دارد چرا که او قول داده بود اگر افرادی شروع به تجاری کردن شوخی او بکنند اینکار را خواهد کرد.گرچه پالمر از دوج کوین کناره گیری کرد اما دوج کوین به رشد خود ادامه داد ، تا اینکهدر سال اخیر افراد مطرحی مانند ایلان ماسک توجه های بیشتری را متوجه این ارز کهقصد سازنده اش تجار سازی نبود ،به این ارز معطوف کردند.

10,000 تومان

خرید پاورپوینت توسط کلیه کارت‌های شتاب امکان‌پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود پاورپوینت در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

افزودن به سبد خرید