آموزش ریاضی سوم دبستان (کیلومتر و گرم)

amoozesh_riazi_sevom_dabirestan

در نمایش آنلاین پاورپوینت، ممکن است بعضی علائم، اعداد و حتی فونت‌ها به خوبی نمایش داده نشود. این مشکل در فایل اصلی پاورپوینت وجود ندارد.

تعداد اسلایدهای پاورپوينت: 9 اسلاید
دانش آموزان در ریاضی سوم دبستان با کیلومتر و گرم آشنا شوند

اشتراک‌گذاری:

تعداد بازدید: 297 تعداد خرید: 0

با کلیک بر روی ستاره‌ها، به این پاورپوینت امتیاز بدهید.

درحال ارسال
امتیاز کاربر [۰ رای]

هیچ نظری برای این پاورپوینت نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که نظری می نویسد “آموزش ریاضی سوم دبستان (کیلومتر و گرم)”

  • منتشرکننده‌ی پاورپوینت: yasserahmadi74
  • سازنده پاورپوینت: یاسر احمدی

برای نمایش این فایل پاورپوینت درون سایت یا وبلاگتان، می‌توانید کد زیر را در پنل انتشار محتوای سایت یا وبلاگتان کپی کنید.

اسلاید 1: تهیه و تنظیم و تالیف :یاسراحمدیآموزش ریاضی سوم دبستان
اسلاید 2: بچّه های خوبم ، از این به بعد می خواهیم یک قرار با هم بگذاریم : هر جا دیدید کلمه (( کیلو )) نوشته شده است . آن را خط بزنید و بجای آن (( 1000 )) بنویسید . پس از این به بعد هر وقت در خیابان و یا روی کتاب و یا مجلّه به کلمه (( کیلو )) رسیدیم ؛ باید فوری آن را خط بزنیم و روی آن بنویسیم (( 1000 )) مفاهیم متر و کیلومتر – گرم و کیلوگرم
اسلاید 3: سوال : 5 کیلومتر چند متر است؟گفتیم که هر جا به کلمه ((کیلو )) رسیدیم باید فوری روی آن خط بکشیم و بجای آن (( 1000 )) بنویسیم . اینطوری : 5 کیلومتر چند متر است؟1000و آنرا اینطور می خوانیم : پنج هزار متر یعنی 5 کیلومتر 5000 متر است .
اسلاید 4: گفتیم که هر جا به کلمه ((کیلو )) رسیدیم باید فوری روی آن خط بکشیم و بجای آن (( 1000 )) بنویسیم . اینطوری : 7 کیلو گرم چند گرم است ؟ و آنرا اینطور می خوانیم : هفت هزار گرم سوال : 7 کیلو گرم چند گرم است ؟1000یعنی 7 کیلوگرم 7000 گرم است .
اسلاید 5: 3 کیلو و 500 گرم چند گرم است؟سوال : 3 کیلو و 500 گرم چند گرم است؟1000و آنرا اینطور می خوانیم : سه هزار و پانصد گرم یعنی 3 کیلو و 500گرم 3500 گرم است .