سایر ورزشی

آموزش ۳ تکنیک برتر هندبال

amoozesh-se-technic-handball

در نمایش آنلاین پاورپوینت، ممکن است بعضی علائم، اعداد و حتی فونت‌ها به خوبی نمایش داده نشود. این مشکل در فایل اصلی پاورپوینت وجود ندارد.

  • جزئیات
  • امتیاز و نظرات
  • متن پاورپوینت

امتیاز

درحال ارسال
امتیاز کاربر [1 رای]

نقد و بررسی ها

هیچ نظری برای این پاورپوینت نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که نظری می نویسد “آموزش ۳ تکنیک برتر هندبال”

آموزش ۳ تکنیک برتر هندبال

اسلاید 1: پاورپونت اموزش 3 تکنیک هندبالدبیر :اقای کشتکارابولفضل رضایی 9.2

اسلاید 2: سه قدمانجام تكنيك سه قدم يكي از مهارت هاي مهم در هندبال است و به بازيكن كمك مي كند كه بهتر به چپ و راست منحرف شود و فرار خود را بهتر انجام دهد . در هندبال مي توان دو بار از سه قدم در يك حركت استفاده كرد ، بدين صورت كه يك سهقدم قبل از دريبل و يك سه قدم بعد از دريبل انجام مي گيرد . بازيكني كه با دست راست شوت مي كند ، در مرحله پاياني مي بايستي با پاي چپ پرش نمايد و بازيكن چپ دست بالعكس است . داشتن عضلات قوي و قدرت پرش خوب در هندبال در انجام پرش و مكث كردن در فضا براي گول زدن دروازه بان بسيار موثر است .

اسلاید 3: تمرينات سه قدمانجام عمل سه قدم بدون توپ ( چپ – راست – چپ يا راست – چپ – راست ) .بازيكنان در دو گروه مطابق شکل زیر پشت مانعي قرار مي گيرند . نفر اول گروه _ای_پس از انجام سه قدم و جهت از روی مانع به نفر اول گروه _بی_ پاس داده و در انتهای گروه –بی- قرار می گیرد . نفر اول گروه _بی_ پس از انجام سه قدم و جهش از روی مانع به نفر دوم گروه _ای_ پاس داده و در انتهای گروه _ای_ قرار می گیرد.

اسلاید 4: حيله زدن يا گول زدنحيله زدن يا گول زدن حريف ، يكي از كار هاي تكنيكي به شمار مي آيد كه جهت كسب امتياز انجام مي گيرد. يكي از اصول اساسي براي موفق شدن به نفوذ در خط دفاعي حريف ، حركات گول زدني هستند كه يك عنصر مهم در بازي به شمار مي روند . حركات گول زدني نقش مهمي را بازي مي كنند و به وسيله ي آن ها مي توان مدافع را مشغول كرده او را از حركات اصلي و مسير نفوذ منحرف ساخت .

3,000 تومان

خرید پاورپوینت توسط کلیه کارت‌های شتاب امکان‌پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود پاورپوینت در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

افزودن به سبد خرید