سایر تحقیق و پژوهش

اختلالات پلاکت

ekhtelalat-pelaakt

در نمایش آنلاین پاورپوینت، ممکن است بعضی علائم، اعداد و حتی فونت‌ها به خوبی نمایش داده نشود. این مشکل در فایل اصلی پاورپوینت وجود ندارد.

  • جزئیات
  • امتیاز و نظرات
  • متن پاورپوینت

امتیاز

درحال ارسال
امتیاز کاربر [0 رای]

نقد و بررسی ها

هیچ نظری برای این پاورپوینت نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که نظری می نویسد “اختلالات پلاکت”

اختلالات پلاکت

اسلاید 1: اختلالات پلاکتارائه:

اسلاید 2:

اسلاید 3: مقدمهدر اختلالات پلاکت، مشکل مربوط به پلاکت ها می باشد. پلاکت ها، یکی از سه نوع سلول های خونی هستند که به ترمیم عروق خونی آسیب دیده و پیشگیری از خونریزی کمک می کنند. آنها همراه با گلبول های سفید خون که به مبارزه با عفونت ها کمک می کنند و گلبول های قرمز خون که اکسیژن را به بافت ها می رسانند، در مغز استخوان تولید می شوند.

اسلاید 4: ویژگی های پلاکت طبیعی

اسلاید 5: (تعداد پلاکت PLT))تعداد واقعی پلاکت در هر میکرولیتر خون، عبارتند از:دامنه کم: کمتر از 150،000 پلاکت در هر میکرولیتردامنه طبیعی: 150،000 تا 450،000 پلاکت در هر میکرولیتر 1دامنه افزایش یافته: 500000 تا 1،000،000 پلاکت در هر میکرولیتراگر تعداد پلاکت شما به زیر 50،000 برسد، ممکن است دچار خونریزی طولانی مدت شوید.شمارش پلاکت ها برای پیش بینی هرگونه مشکلات احتمالی خونریزی و لخته شدن، لازم و ضروری است که پزشک باید قبل و بعد از جراحی از آنها اطلاع داشته باشد. همچنین تعداد پلاکت ها در طول شیمی درمانی و پرتودرمانی مهم است، زیرا این روش های درمانی می توانند از تولید پلاکت در مغز استخوان جلوگیری کنند.

اسلاید 6: (میانگین حجم پلاکت MPV))میانگین حجم پلاکت، (MPV) متوسط اندازه پلاکت ها است. پلاکت های جوانتر از پلاکت های قدیمی بزرگتر هستند. بنابراین تعداد زیاد به این معنی است که شما آنها را به سرعت تولید و آزاد می کنید. در حالی که تعداد کم به معنی تغییر تولید در مغز استخوان است. پلاکت ها حدود هشت تا 10 روز در جریان خون زندگی می کنند.

7,500 تومان

خرید پاورپوینت توسط کلیه کارت‌های شتاب امکان‌پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود پاورپوینت در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

افزودن به سبد خرید