mavaane-ezdevaaj

در نمایش آنلاین پاورپوینت، ممکن است بعضی علائم، اعداد و حتی فونت‌ها به خوبی نمایش داده نشود. این مشکل در فایل اصلی پاورپوینت وجود ندارد.

  • جزئیات
  • امتیاز و نظرات
  • متن پاورپوینت

امتیاز

درحال ارسال
امتیاز کاربر [0 رای]

نقد و بررسی ها

هیچ نظری برای این پاورپوینت نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که نظری می نویسد “ازدواج و موانع و راهکار”

ازدواج و موانع و راهکار

اسلاید 1: موانع ازدواج و راهکار های حل آن ها

اسلاید 2: انواع موانع ازدواجموانع فرهنگیمخالفت والدینآداب و رسومموانع اقتصادیبیکارینداشتن امکاناتمهریهموانع اجتماعیتحصیلاتطبقه اجتماعی

اسلاید 3: موانع فرهنگیمخالفت والدین : اگر کسی خیلی مایل به ازدواج باشد اما پدر و مادرش با ازدواج او مخالفت کنند، وظیفه او چیست ؟پیشنهاد : ابتدا باید تحقیق و بررسی کرد که علت مخالفت آن ها چیست.اگر مخالفت آنان از سر دلسوزی و مصلحت بود ...اگر مخالفت آنان منطقی نبود ...

اسلاید 4: آداب و رسومات : اگر با ازدواج دو نفر به دلیل رسوماتی از قبیل عقد پسر عمو – دختر و یا ازدواج درون خویشاوندی و یا هم قومی و حتی انتخاب توسط والدین مخالفت شود، وظیفه ی آن ها چیست ؟پیشنهاد : در این گونه مواقع باید به عقل خود رجوع کرده و با آوردن دلایل منطقی نظر والدین را تغییر دهیم. مثلا می دانیم که در ازدواج فامیلی ( عقد دختر عمو – پسر عمو ) ریسک تولد فرزندان با اختلالات ژنتیکی زیاد است. می توان با ارائه حسن ها و برتری های شخص مورد علاقه خود و ترجیح او به افرادی که والدین پیشنهاد می دهند، نظر آن ها را تغییر بدهیم.

7,000 تومان

خرید پاورپوینت توسط کلیه کارت‌های شتاب امکان‌پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود پاورپوینت در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

افزودن به سبد خرید