ejaaz-nahjol-blaagheh

در نمایش آنلاین پاورپوینت، ممکن است بعضی علائم، اعداد و حتی فونت‌ها به خوبی نمایش داده نشود. این مشکل در فایل اصلی پاورپوینت وجود ندارد.

  • جزئیات
  • امتیاز و نظرات
  • متن پاورپوینت

امتیاز

درحال ارسال
امتیاز کاربر [0 رای]

نقد و بررسی ها

هیچ نظری برای این پاورپوینت نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که نظری می نویسد “اعجاز علمی نهج البلاغه”

اعجاز علمی نهج البلاغه

اسلاید 1: خطبه 91 نهج البلاغه

اسلاید 2: آفرینش زمین1400سال قبل58سال قبل…زمین را به موج‏های پر خروش، و دریاهای موّاج فرو پوشاند، موج‏هایی که بالای آن‏ها به هم می‏خورد و در تلاطمی سخت، هر یک دیگری را واپس می‏زد، چونان شتران نر مست، فریاد کنان و کف بر لب، به هر سوی روان بودند. پس، قسمت‏های سرکش آب از سنگینی زمین فرو نشست و هیجان آنها بر اثر تماس با سینه زمین آرام گرفت، زیرا زمین با پشت بر آن می‏ غلطید…مطالعات دانشمندانی چونآلفرد وگنرهری هس نظریه ای با نام “زمین ساخت ورقه ای”حرکت لایه های پوسته ی زمین را با دلایل محکم بیان کردند و نشان دادند سطح خارجی سیاره ی ما بسیار پویاست.

اسلاید 3: خطبه 91 نهج البلاغه

اسلاید 4: پیدایش جهان1400سال قبل89سال قبلدرحالیکه آسمان به صورت گاز متراکم بود، به آن فرمان داد؛ پس رابطه های آن را برقرار ساخت سپس آنها را از هم جدا کرد و بین آنها فاصله انداخت.مطالعات دانشمندانی چونادوین هابلجرج گاموفو نظریه هایی مانند فراوانی نسبی عناصر سبکجهان در حدود ۱۳.۷ میلیارد سال پیش به صورت توده ای گاز بسیار داغ و فشرده بوده‌ که در اثر انفجاری عظیم شکل گرفته است.و...

4,000 تومان

خرید پاورپوینت توسط کلیه کارت‌های شتاب امکان‌پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود پاورپوینت در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

افزودن به سبد خرید