emzzaaaye-digital

در نمایش آنلاین پاورپوینت، ممکن است بعضی علائم، اعداد و حتی فونت‌ها به خوبی نمایش داده نشود. این مشکل در فایل اصلی پاورپوینت وجود ندارد.

  • جزئیات
  • امتیاز و نظرات
  • متن پاورپوینت

امتیاز

درحال ارسال
امتیاز کاربر [0 رای]

نقد و بررسی ها

هیچ نظری برای این پاورپوینت نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که نظری می نویسد “امضای دیجیتال”

امضای دیجیتال

اسلاید 1: موضوع:امضای دیجیتالمدرس:تهیه کننده:فلاح زاده

اسلاید 2: در دنیای واقعی وقتی فردی سندی را امضا می کند، پای آن امضا می زند. وقتی چکی را صادر می کند پای آن امضا می زند تا به آن رسمیت ببخشد از سوی دیگر در دعاوی حقوقی نیز قابل پیگیری است ولی در دنیای دیجیتال هم اسناد زیادی رد و بدل می شود، برای اعتبار بخشیدن به آن باید چه کرد؟ مدت ها است که برای اعتبار بخشیدن به اسناد الکترونیکی نام امضای دیجیتالی را می شنویم. بنابرای امضای دیجیتالی راهی است برای رد و بدل شدن اطلاعات ، پیغام ها و اسناد با امنیت کامل. حتی گفته می شود در تجارت الکترونیک امروزی و دولت الکترونیکی بدون امضای دیجیتالی همه چیز از اعتبار ساقط است.امضای دیجیتال چیست؟

اسلاید 3: ساخت امضای دیجیتال و اهمیت آن:در فضای سایبر اگر سهامی فروخته شود، یا فعالیت بانکی انجام شود باید دارای هویت باشد و این هویت با امضای دیجیتالی ممکن می شود. به این طریق می توان اطمینان حاصل کرد که تمام نقل و انتقال های پیام ها و اسناد به درستی و ایمن انجام می شود و جلوی کلاهبرداری ها و سرقت ها گرفته می شود. همانطور که همه می دانند اکنون هکرها در کمین هستند تا اطلاعات، منابع مالی و دیگر اطلاعات کاربران را به سرقت ببرند، بنابراین امضای دیجیتال از جمله راه هایی است که برای جلوگیری از سرقت اندیشیده شده و ابراز تشخیص هویت افراد است.

اسلاید 4: تفاوت امضای دیجیتال و الکترونیکی:شاید از نام امضای دیجیتالی این سوال برا ی کاربران پیش آید که فرد به صورت الکترونیکی مانند همانی که در روش سنتی امضا می کند، است ولی باید گفت امضای دیجیتالی امضای اسکن شده از امضای واقعی فرد از روی کاغذ نیست، بلکه امضای دیجیتالی اطلاعاتی است که از فرد گرفته شده و به صورت رمز در سیستم ذخیره می شود بنابراین اگر این بخش از اطلاعات فردی دسنکاری شود، اسناد بدون اعتبار تلقی می شوند.

20,000 تومان

خرید پاورپوینت توسط کلیه کارت‌های شتاب امکان‌پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود پاورپوینت در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

افزودن به سبد خرید