کسب و کار فروش و بازاریابی

بررسی سبک شناسی دستبافته های چهارمحال و بختیاری با تاکید بر فرهنگ

chahrmahal-bakhtiari

در نمایش آنلاین پاورپوینت، ممکن است بعضی علائم، اعداد و حتی فونت‌ها به خوبی نمایش داده نشود. این مشکل در فایل اصلی پاورپوینت وجود ندارد.

  • جزئیات
  • امتیاز و نظرات
  • متن پاورپوینت

امتیاز

درحال ارسال
امتیاز کاربر [0 رای]

نقد و بررسی ها

هیچ نظری برای این پاورپوینت نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که نظری می نویسد “بررسی سبک شناسی دستبافته های چهارمحال و بختیاری با تاکید بر فرهنگ”

بررسی سبک شناسی دستبافته های چهارمحال و بختیاری با تاکید بر فرهنگ

اسلاید 1: عنوان :بررسی سبک شناسی چهارمحال و بختیاریبا تاکید بر فرهنگ

اسلاید 2: آشنایی با محیط جغرافیایی استاناستان چهارمحال و بختیاری از جمله بخش‌های کوهستانی فلات مرکزی ایران محسوب می‌شود.مرکز این استان شهرکرد است و با ۲۰۶۶ متر ارتفاع از سطح دریا، بلندترین مرکز استان کشور ایران است. میانگین ارتفاع در استان چهارمحال و بختیاری حدود ۲۱۵۳ متر است و به همین خاطر استان چهارمحال و بختیاری را بام ایران می‌دانند.بدلیل کوهستانی بودن، حمل و نقل در این استان برای عشایر دشوار است.حمل و نقل توسط اسب ،قاطر (دراز گوش) صورت می پذیرداین استان دارای جنگل های فراانی مانند :بلوط ،گردو ،نارون ،بید و... استبدلیل فراوانی و در دسترس بودن بلوط (جَفت) و گردو(پوست گردو) در رنگرزی استفاده نموده اند(رنگ زرد)(الیزابت مَکبن رُز،1373)

اسلاید 3: نقشه چهارمحال و بختیاریفرادنبهچادگانهینگون هونجان هونیونایذهکهکیلویه بویراحمدلردگانفارساصفهانبازفتگندمانخوزستانشهرکرد (ده کرد)سامانشلمزار(کیار)اردلفارسانبابا حیدرکوهرنگ (چلگرد)لرستانفرخشهر(قهوه فرخ)

اسلاید 4: 30.556.312.1

اسلاید 5: لر بزرگتقسیم بندی لرهاشول و سنگربویر احمدبختیاریفارس،بوشهر،خوزستانچهارمحال بختیاری(لردگان)کهگیلویه بویراحمدخوزستانچهارمحال بختیاریاصفهان ،لرستانپشتکوهپیشکوهایلاملرستاننورآباد مَمَسنیلر کوچک

15,000 تومان

خرید پاورپوینت توسط کلیه کارت‌های شتاب امکان‌پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود پاورپوینت در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

افزودن به سبد خرید