پزشکی و سلامت دامپزشکی

تولید ژله رویال

zhleh-royal

در نمایش آنلاین پاورپوینت، ممکن است بعضی علائم، اعداد و حتی فونت‌ها به خوبی نمایش داده نشود. این مشکل در فایل اصلی پاورپوینت وجود ندارد.

  • جزئیات
  • امتیاز و نظرات
  • متن پاورپوینت

امتیاز

درحال ارسال
امتیاز کاربر [0 رای]

نقد و بررسی ها

هیچ نظری برای این پاورپوینت نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که نظری می نویسد “تولید ژله رویال”

تولید ژله رویال

اسلاید 1: تولید ژله رویالرضا یاوری

اسلاید 2: ژل رویال به عنوان غذای شاهانه زنبور ملکه شناخته شده بوده و این زنبور تا پایان عمر خود، از این ماده ی سرشار از انواع مواد ویتامینی، مواد معدنی و اسیدهای آمینه، تغذیه نموده است. ژل رویال مایعی سفید رنگ و ژلاتینی بوده که زنبورهای کارگر و جوان توسط غدد مغزی خود، این ماده را تولید کرده و به داخل کندو آورده اند.

اسلاید 3:

اسلاید 4: 1 – نژاد کلنی های پرستار ( کندوهای محلی و بومی برای پرستاری بهتر از نژاد های اصلاح شده می باشند ) 2 – سلامتی کندوهای پرستار 3 – شرایط مناسب کندو . 4 – وضعیت نسلی و تعداد زنبورهای جوان .عوامل متعددی در حصول به نتیجه ( تولید ژله رویال) موثر است :

اسلاید 5:

اسلاید 6: شرایط کلنی های تولید ژل رویال :اول آنکه بسیار زیاد پرجمعیت باشند و درصد بیشتری از این جمعیت را زنبورهای جوان و کارگر تشکیل دهند.شهد و عسل به مقدار کافی در کندو وجود داشته باشد.میزان گرده گل خوبی در اختیار کندو باشد.از همه مهمتر آنکه شرایط آب و هوایی مساعد باشد.

5,000 تومان

خرید پاورپوینت توسط کلیه کارت‌های شتاب امکان‌پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود پاورپوینت در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

افزودن به سبد خرید