علوم مهندسی معماری و عمران

جوش و تکنولوژی جوش

t-josh

در نمایش آنلاین پاورپوینت، ممکن است بعضی علائم، اعداد و حتی فونت‌ها به خوبی نمایش داده نشود. این مشکل در فایل اصلی پاورپوینت وجود ندارد.

  • جزئیات
  • امتیاز و نظرات
  • متن پاورپوینت
وسایل اتصالی که برای ساخت اعضاء و اتصال آنها به یکدیگر به کار می رود، شامل پیچ؛ پرچ و جوش است. در این میان استفاده از جوش در ساختمان سازی متعارف در ایران بسیار رایج است. در سطح جهانی، قدمت استفاده از جوش در ساخت اسکلت فولادی شاید به 100 سال برسد. در کشور ما نیز شاید بتوان قدمتی 50 ساله برای استفاده از جوشکاری در ساختمان تصور نمود. طی این سالیان طولانی، بطور حتم پیشرفت های قابل توجهی در شناخت جوش و توسعه فناوری مربوطه صورت گرفته است. چندین مزیت جوشکاری مانند راندمان بالاتر، وزن سبک، ظاهر صاف، گران نبودن، انعطاف‌پذیری برای تغییر و مهم‌تر از همه اتصال قطعات در نقاط دشوار، انجام جوشکاری را به ضروریتی مهم در حوزه عمران تبدیل کرده است.
منتشرکننده‌ی پاورپوینت
3 بازدید, 0 خرید

امتیاز

نقد و بررسی ها

هیچ نظری برای این پاورپوینت نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که نظری می نویسد “جوش و تکنولوژی جوش”

جوش و تکنولوژی جوش

اسلاید 1: تکنولوژی جوش و اتصالات استاد راهنما: دکتر خانعلی پورورزانیتهیه و تنظیم: رضا قاسمی ده‌چشمه

اسلاید 2: مقدمه وسایل اتصالی که برای ساخت اعضاء و اتصال آنها به یکدیگر به کار می رود، شامل پیچ؛ پرچ و جوش است. در این میان استفاده از جوش در ساختمان سازی متعارف در ایران بسیار رایج است. در سطح جهانی، قدمت استفاده از جوش در ساخت اسکلت فولادی شاید به 100 سال برسد. در کشور ما نیز شاید بتوان قدمتی 50 ساله برای استفاده از جوشکاری در ساختمان تصور نمود. طی این سالیان طولانی، بطور حتم پیشرفت های قابل توجهی در شناخت جوش و توسعه فناوری مربوطه صورت گرفته است. چندین مزیت جوشکاری مانند راندمان بالاتر، وزن سبک، ظاهر صاف، گران نبودن، انعطاف‌پذیری برای تغییر و مهم‌تر از همه اتصال قطعات در نقاط دشوار، انجام جوشکاری را به ضروریتی مهم در حوزه عمران تبدیل کرده است.

اسلاید 3: تاریخچه * استفاده از انواع چسب برای اتصال چوب به سنگ. * مشکل بودن جوشکاری فلزات. * استفاده از قالب ماسه. *جوشکاری اهنگری با چکشی. * جوشکاری مقاومتی.

اسلاید 4: اتصالات جوش اتصالات جوش لبه‌هایی از قطعات فلزی هستند از طریق جوش به یکدیگر وصل می‌شوند. انواع مختلفی از اتصالات جوش وجود دارند که برحسب نیاز در هر قسمت از ساختمان مورد استفاده قرارمی گیرند. انواع اتصالات جوشی *اتصال لب به لب (Butt Joint)

7,500 تومان

خرید پاورپوینت توسط کلیه کارت‌های شتاب امکان‌پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود پاورپوینت در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

در صورت عدم رضایت سفارش برگشت و وجه به حساب شما برگشت داده خواهد شد.

در صورت نیاز با شماره 09353405883 در واتساپ تماس بگیرید.

افزودن به سبد خرید