سایر آموزش

درس ۲ مطلعات هشتم

tavon

در نمایش آنلاین پاورپوینت، ممکن است بعضی علائم، اعداد و حتی فونت‌ها به خوبی نمایش داده نشود. این مشکل در فایل اصلی پاورپوینت وجود ندارد.


  • جزئیات
  • امتیاز و نظرات
  • متن پاورپوینت

امتیاز

درحال ارسال
امتیاز کاربر [0 رای]

نقد و بررسی ها

هیچ نظری برای این پاورپوینت نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که نظری می نویسد “درس ۲ مطلعات هشتم”

درس ۲ مطلعات هشتم

اسلاید 1: تهیه کننده: ساسان شرافتنام دبیر:.......اقای بازیاردبیرستان فجر

اسلاید 2: تعاون

اسلاید 3: به نظر شما تعاون در چه سطوحی ممکن است اتفاق بیفتد؟تعاون تنها به خانه و مدرسه و محله محدود نمی شود.گاهی افراد نیکوکار در سطح جامعه به صورت فردی و گاهی گروهی به دیگران یاری می رسانند.

اسلاید 4: در ادامه چند موقعیت مختلف برای شما بیان خواهد شد. با دقت این موقعیت ها را بخوانید و راجع به انواع تعاون در آنها گفتگو کنید.توجه:

اسلاید 5: نرگس دانشجوی سال دوم دانشگاه است. او با مسئولان یک پرورشگاه که در آن کودکان بی سرپرست نگهداری می شوند، گفت و گو کرده و با هماهنگی آنها هفته ای چند ساعت به پرورشگاه می رود و در مراقبت از کودکان و انجام فعالیت های گروهی و مسابقات ورزشی با مددکاران همکاری می کند.خانم احسانی و همسرش یک کارگاه تولیدی لباس دارند. آنها هر چند ماه یکبار تعدادی از لباس هایی را که می دوزند به نیازمندان هدیه می دهند و بخشی از درآمد خود را نیز برای افراد بی بضاعت صرف می کنند.

اسلاید 6: پروانه معلم است. او در ایام تابستان که مدارس تعطیل است هفته ای دو روز به روستای نزدیک محل زندگیشان می رود و برای بچه ها کلاس تشکیل می دهد پروانه هم به کودکانی که مشکل و ضعف درسی دارند آموزش می دهد و هم به آنها کارهای هنری یاد می دهد.آقای صدیقی، مردی چهل ساله و مهندس است. او نذر کرده که ماهی یکبار به آسایشگاه معلولان شهرستان برود و در حمام کردن افراد معلول به مددکاران آسایشگاه کمک کند.

اسلاید 7: در این موقعیت ها، افراد از طریق بخشش مال، علم، توانایی ها و زمان عمر خود به کسانی که نیازمند هستند، یاری می رسانند.به این بخشش « انفاق » می گویند.

اسلاید 8: لَن تَنالُوا البِرَّ حَتّی تُنفِقوا مِمّا تُحِبّونَ ...هرگز به نیکی نمی رسید مگر اینکه از آنچه دوست دارید، انفاق کنید.سوره آل عمران، آیه 92

اسلاید 9: آیا می دانید انفاق کردن چه اثراتی در زندگی فرد انفاق کننده دارد؟

5,000 تومان

خرید پاورپوینت توسط کلیه کارت‌های شتاب امکان‌پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود پاورپوینت در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

در صورت عدم رضایت سفارش برگشت و وجه به حساب شما برگشت داده خواهد شد.

در صورت نیاز با شماره 09353405883 در واتساپ تماس بگیرید.

افزودن به سبد خرید