amaadegi-defaae

در نمایش آنلاین پاورپوینت، ممکن است بعضی علائم، اعداد و حتی فونت‌ها به خوبی نمایش داده نشود. این مشکل در فایل اصلی پاورپوینت وجود ندارد.

  • جزئیات
  • امتیاز و نظرات
  • متن پاورپوینت

امتیاز

درحال ارسال
امتیاز کاربر [0 رای]

نقد و بررسی ها

هیچ نظری برای این پاورپوینت نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که نظری می نویسد “درس ۵ آمادگی دفاعی”

درس ۵ آمادگی دفاعی

اسلاید 1: 1

اسلاید 2: نام دبیر: اقای حسینی مدرسه یاسرکلاس :9/1 پژوهش گران:مصطفی بایرامابولفضل یاری هشتجین

اسلاید 3: درس پنجمدوران دفاع مقدس

اسلاید 4: به کسانی که جنگ بر انان تحمیل گردیده اجازه جهاد داده شده است چرا که مورد ستم قرار گرفته اند وخدا بر یاری انها تواناست.

اسلاید 5: با سقوط نظام شاهنشاهی، سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران براساس حمایت از مظلومان و مسلمانان و مخالفت با قدرت های ستمگر شکل گرفت. برای ابر قدر ت ها قابل تحمل نبود که ایران اسلامی در جهت مخالفت با منافع ناحق آنها عمل کند. این عوامل باعث شد که بلافاصله پس از پیروزی انقلاب اسلامی، گروهکهای ضدانقلاب با حمایت و تحریک بیگانگان و با شعارها و عناوین فریبنده در جهت خواست و منافع دشمنان فعالیت کنند

اسلاید 6: ترور شخصیت های برجسته ترور شخصیت های برجسته و انقلابی، تحریک قومیت ها برای خودمختاری، فعالیت مسلحانه گروه های ضدانقلاب در برخی از شهرها و مناطق مرزی کشور و… بخشی از حوادثی بود که به منظور از بین بردن انقلاب اسلامی صورت گرفت؛ ولی تمامی آنها با رهبری هوشمندانه امام خمینی (ره) و مقاومت و پایداری مردم ایران با شکست مواجه شد

اسلاید 7: از افراد ترور شده در راه انقلاب ودفاع از میهن میتوان:به اقایان: محمد ولی قرنی. مرتضی مطهری. محمدتقی طرخانی . سید محمد بهبهانی. احمد لاجوردی. حسین مهدیان. مهدی عراقی. حسام عراقی. سید محمد علی قاضی طباطبایی محمد مفتح. جواد بهمنیکه تمام این عزیزان درسال 1358 به درجه رفیع شهادت رسیدند.

3,000 تومان

خرید پاورپوینت توسط کلیه کارت‌های شتاب امکان‌پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود پاورپوینت در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

افزودن به سبد خرید