علوم مهندسی تجزیه و تحلیل اطلاعات

روش‌شناسی CommonKADS – CommonKADS ESPRIT

31-CommonKADS-ESPRIT

در نمایش آنلاین پاورپوینت، ممکن است بعضی علائم، اعداد و حتی فونت‌ها به خوبی نمایش داده نشود. این مشکل در فایل اصلی پاورپوینت وجود ندارد.

  • جزئیات
  • امتیاز و نظرات
  • متن پاورپوینت

امتیاز

درحال ارسال
امتیاز کاربر [0 رای]

نقد و بررسی ها

هیچ نظری برای این پاورپوینت نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که نظری می نویسد “روش‌شناسی CommonKADS – CommonKADS ESPRIT”

روش‌شناسی CommonKADS – CommonKADS ESPRIT

اسلاید 1: روش‌شناسی CommonKADSCommonKADS ESPRITMGTools.ir

اسلاید 2: عنوانروش‌شناسی CommonKADSنوعابزارمراحل استفادهطراحی / اجراموضوعمدیریت دانش و اطلاعاتسطحسازمانیپیچیدگیمتوسط

اسلاید 3: CommonKADS روشی یکپارچه و جامع برای شناسایی دانش ارزشمند، دریافت و مدلسازی که دانش و ترکیب آن را به سیستم‌های اطلاعاتی دانش‌محور فراهم می‌کند.CommonKADS یک روش فراگیر مدیریت و مهندسی دانش است. مراحل درCommonKADS به شرح ذیل می‌باشد: تجزیه و تحلیل سازمانی تجزیه و تحلیل فرایند کسب‌وکار استخراج دانش تصرف دانش مدل‌سازی دانش توسعه سیستم آزمون سیستم CommonKADSروشی است که برای حمایت از مهندسی دانش ساخته شده است به تدریج توسعه یافته است و توسط بسیاری از شرکت‌ها ودانشگاه‌ها در زمینه مهندسی دانش ESPRIIT ) ) برنامه اروپا تائید شده است. در حال حاضر در اروپا عملا این روش, روشی استاندارد برای تجزیه و تحلیل دانش و توسعه سیستم دانش‌محور است و تا حدودی با برتری از روش‌های موجود توسط بسیاری از شرکت‌های بزرگ در اروپا در ایالات متحده و همچنین در ژاپن به ثبت رسیده است. CommonKADS سازمان‌ها را قادر می‌سازد که فرصت‌ها و تنگناها را توسعه داده و منابع دانش خود را توزیع و اعمال کنند و به همین ترتیب ابزاری است برای مدیریت دانش در شرکت‌های بزرگ. دو دسته از افراد از این روش استفاده می‌کنند: - مهندسین نرم‌افزار که در که در کسب‌وکار ساخت‌وساز سیستم‌های فناوری دانش‌محور که نیاز به برآوردن نیازهای سازمان از مشتری، CommonKADS ارائه می‌دهد یک استاندارد بالفعل برای توسعه سیستم است که یک راه‌حل با کیفیت بالا بر اساس اجزای قابل استفاده مجدد و از طریق عملی پشتیبانی دستورالعمل‌ها و ابزارها را تضمین می‌کند. - مهندسین دانش که روش CommonKADS را به طور کلی برای توصیف وظایف دانش‌محور در فرایند کسب‌وکار ارائه می‌دهند. همچنین برای تجزیه تحلیل دانش دقیق, توسعه دانش و ذخیره دانش از این روش استفاده می‌کنند.

اسلاید 4: ابزارهای مرتبطچرخه دانش Circle of knowledgeمدیریت دانش کولیسون و پارسل Knowledge Management Collison Parcellمزایاقادر ساختن توسعه برنامه‌های کاربردی که فراتر از اهداف معمولی می‌باشند.ادغام دیدگاه مالک، توسعه‌دهنده و کاربران از یک سیستم به نمایندگی از داده‌ها و اطلاعات در آن زمینهفراهم نمودن و نگهداری استخراج دانش قوی، جامع و کامل با حداقل دخالت متخصصکاربردهامدیریت دانشمهندسی دانشتجزیه و تحلیل سازمانیمهندسی نیازمندی‌هامهندسی سیستم‌هامدل‌سازی فرایندمعایبنیاز به صبر و شکیبایی بالا برای استخراج دانش در پروژه‌هایی که از CommonKADS استفاده می‌کنند.

اسلاید 5: زماننیروی کاردانشهزینهمنابع مورد نیاز

اسلاید 6: MGTools.irبرای کسب اطلاعات بیشتر به وب‌سایت ام‌جی‌تولز مراجعه نمایید...

رایگان

خرید پاورپوینت توسط کلیه کارت‌های شتاب امکان‌پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود پاورپوینت در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

در صورت عدم رضایت سفارش برگشت و وجه به حساب شما برگشت داده خواهد شد.

در صورت نیاز با شماره 09353405883 در واتساپ تماس بگیرید.

دانلود رایگان