5000 تومانی

سرگذشت دفتر من

daftr-man

در نمایش آنلاین پاورپوینت، ممکن است بعضی علائم، اعداد و حتی فونت‌ها به خوبی نمایش داده نشود. این مشکل در فایل اصلی پاورپوینت وجود ندارد.

  • جزئیات
  • امتیاز و نظرات
  • متن پاورپوینت
تعداد اسلایدهای پاورپوینت: 16 اسلاید این پاورپوینت منحصر به فرد از جلوه های بصری زیبا و متن های آموزنده زیادی تهیه شده است شما دوستان عزیز می توانید با استفاده از این پاورپوینت بسیار زیبا در ارائه های خود از آن استفاده کنید
منتشرکننده‌ی پاورپوینت
202 بازدید, 0 خرید

امتیاز

درحال ارسال
امتیاز کاربر [0 رای]

نقد و بررسی ها

هیچ نظری برای این پاورپوینت نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که نظری می نویسد “سرگذشت دفتر من”

سرگذشت دفتر من

اسلاید 1: نام امیررضا جبرئیلی موضوع سرگذشت دفتر من

اسلاید 2: سر گذشت دفتر من

اسلاید 3: نياكان ما قبل از به وجود آمدن كاغذ براي ثبت اطلاعات خود روي اين چيز ها مي نوشتند: ديوار غارها ، روي چوب ، روي چرم و روي سنگ.

اسلاید 4: مزایا و معایب مزایا : سنگ و چوب از موادی هستند که به فراوانی در طبیعت یافت می شدند سنگ و چوب ماندگاری خوبی داشتند بخصوص سنگ که تا قر نها ماندگاری دارد معایب : نوشتن بر روی سنگ و چوب آسان نیست – سنگ و چوب با گذشت زمان پوسیده و شکسته می شوند – حمل و جا بجا یی آن ها در مقدار زیاد مشکل بود .

اسلاید 5: چینی‌های باستان نخست روی پارچهٔ ابریشم می‌نوشتند، اما از نزدیک ۱۵۰ سال پیش از میلاد، آموختند که می‌توانند پوست درخت توت را خرد کنند، به صورت خمیر درآورند و از آن کاغذ بسازند. آن‌ها به کاغذهای خود ساقه‌های کتان و رشته‌های تور ماهی‌گیری کهنه نیز می‌افزودند تا محکم‌تر شود. هر چند گیاهان در بیش‌تر جاها یافت می‌شدند، اما چینی‌ها شیوهٔ ساختن کاغذ را به صورت راز نگه داشته بودندندپیشینه کا غذ

5,000 تومان

خرید پاورپوینت توسط کلیه کارت‌های شتاب امکان‌پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود پاورپوینت در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

افزودن به سبد خرید