chimi-yek

در نمایش آنلاین پاورپوینت، ممکن است بعضی علائم، اعداد و حتی فونت‌ها به خوبی نمایش داده نشود. این مشکل در فایل اصلی پاورپوینت وجود ندارد.

  • جزئیات
  • امتیاز و نظرات
  • متن پاورپوینت

امتیاز

درحال ارسال
امتیاز کاربر [0 رای]

نقد و بررسی ها

هیچ نظری برای این پاورپوینت نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که نظری می نویسد “شیمی ۱”

شیمی ۱

اسلاید 1: pشیمی یک

اسلاید 2: شیمی به چه معناست؟ به علم مطالعه ی مواد جامد مایع و گاز شیمی گفته می شود . یک شیمیدان در پی یافتن چگونگی پیدایش اشیا و ترکیبات آنها با یکدیگر است. سوختن یک تکه چوب در آتش یک واکنش شیمیایی است. چوب در حالی که می سوزد حرارت و نور تو لید می کند. مدتها طول کشید تا شیمیدانان دریافتند که این سوختن نتیجه ترکیب چوب با اکسیژن موجود در هواست . تعداد واکنشهای شیمیایی بسیار زیاد است .

اسلاید 3: تا انجا که ما میدانیم علم شیمی امروزی از دهه 1600 میلادی آغاز شده است. در آن زمان شیمیدانان به کاربرد واقعی علم شیمی پی بردند. پس از آن عنصر را کشف کردند عناصر مواد ساده ای هستند که میلیونها ماده دیگر را به وجود می آورند. تا کنون حدود 120 نوع عنصر شناخته شده است که هر یک از اتمهای بسیار ریزی تشکیل یافته اند . اتمهای این عناصر اغلب با یکدیگر ترکیب می شوند تا عناصر دیگری را به وجود بیاورند. نمکی که روی غذا می پاشید از اتمهای عناصر سدیم و کلر تشکیل شده است.

1,000 تومان

خرید پاورپوینت توسط کلیه کارت‌های شتاب امکان‌پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود پاورپوینت در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

افزودن به سبد خرید