کسب و کار استارتاپ و کارآفرینی

ضرورت و اهمیت امنیت شغلی

amniate-shoghli

در نمایش آنلاین پاورپوینت، ممکن است بعضی علائم، اعداد و حتی فونت‌ها به خوبی نمایش داده نشود. این مشکل در فایل اصلی پاورپوینت وجود ندارد.

  • جزئیات
  • امتیاز و نظرات
  • متن پاورپوینت

امتیاز

درحال ارسال
امتیاز کاربر [0 رای]

نقد و بررسی ها

هیچ نظری برای این پاورپوینت نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که نظری می نویسد “ضرورت و اهمیت امنیت شغلی”

ضرورت و اهمیت امنیت شغلی

اسلاید 1: NOVINPOWERPowerpoint Design Group

اسلاید 2: به نام خدا

اسلاید 3: امنیت شغلی ، ضرورت و اهمیت آن1مقدمهتعاریف ضرورت واهمیت امنیت شغلیامنیت شغلی از دیدگاه قانون اساسی نظریه پردازان معروف در زمبنه امنیت شغلیجایگاه امنیت شغلی در تئوری های مدیریتجلوه ها و مصادیق امنیت شغلیمولفه های امنیت شغلیعوامل موثر بر امنیت شغلی عدم امنیت شغلی و پیامد های آنتکنیک های افزایش امنیت شغلیارتباط حرفه مددکاری اجتماعی و امنیت شغلینتیجه گیری2435687910111213

اسلاید 4: امنیت شغلی ، ضرورت و اهمیت آن

اسلاید 5: امنیت شغلی ، ضرورت و اهمیت آنمقدمه حیات انسان در جامعه با کار عجین شده است. امنیت شغلی از عناصر مهم کار و از دغدغه های مهم کارکنان سازمان هاست که قسمت زیادی از انرژی روانی کارکنان صرف آن می شود. امنیت شغلی، احساس داشتن شغل مناسب، اطمینان از تداوم آن در اینده و فقدان عوامل تهدیدکننده شرایط مناسب کاری در آن شغل است.

اسلاید 6: امنیت شغلی ، ضرورت و اهمیت آندغدغه انتخاب موضوعابزار تولید و سرمایه در دست عده ای و تحمیل شرایط خود به دیگرانصنعتی شدن جامعهفقدان امنیت شغلی

اسلاید 7: امنیت شغلی ، ضرورت و اهمیت آنانگیزه انتخاب موضوع افزایش آگاهی در بین شاغلینچگونگی کاهش خطرات فقدان امنیت شغلی

اسلاید 8: امنیت شغلی ، ضرورت و اهمیت آنروش تحقیقاسنادیکتابخانه ای

7,000 تومان

خرید پاورپوینت توسط کلیه کارت‌های شتاب امکان‌پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود پاورپوینت در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

افزودن به سبد خرید