aadathaa

در نمایش آنلاین پاورپوینت، ممکن است بعضی علائم، اعداد و حتی فونت‌ها به خوبی نمایش داده نشود. این مشکل در فایل اصلی پاورپوینت وجود ندارد.

  • جزئیات
  • امتیاز و نظرات
  • متن پاورپوینت

امتیاز

درحال ارسال
امتیاز کاربر [0 رای]

نقد و بررسی ها

هیچ نظری برای این پاورپوینت نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که نظری می نویسد “عادت ها”

عادت ها

اسلاید 1: موضوع کنفرانس:عادت هابه نام خداوند متعالاستاد مربوطه:استاد رهبریدرس مربوطه:تفکر و سبک زندگیتهیه کننده:علی نجف زاده

اسلاید 2: معنا و مفهوم کامل کلمه عادت چیست؟ما انسان‌ها یادگیرنده‌های خوبی هستیم. ما رفتارهای خوب و مطلوب را برای داشتن زندگی راحت، خوب یاد می‌گیریم، خبر بد این است که رفتارها و کارهای بد و نامطلوب را هم به‌صورت ناخواسته یاد می‌گیریم. اگر رفتاری را صورت ناخودآگاه و خودکار انجام می‌دهید این رفتار برای شما به‌صورت عادت درآمده است. خبر خوب این است که با الگوهای متنوع می‌توانید این عادت‌ ها را از بین ببرید. با توجه به مواردی که گفته شد می‌توان عادت را این‌گونه تعریف کرد: رفتار، گفتار و یا کاری را که انسان به‌صورت خودکار و ناخودآگاه و با مهارت زیادی انجام می‌دهد عادت می‌گویند.

اسلاید 3: انواع عادت ها عادت های مفید(مطلوب):بسیاری از عادت‌ ها مفید هستند. بیشتر عادت‌ ها باعث می‌شوندکه ماراحت‌تر زندگی کنیم.عادت‌ ها باعث می‌شوند که بعضی ازرفتارها و کارها را به‌سادگی انجام دهیم. عادت‌ های ما حاصل یادگیری‌های ماست. ما در طول زندگی‌مان چیزهای زیادی یاد می‌گیریم.عادت ها مضر(نامطلوب):مقدار بسیار کمی از عادت هایمان مضر است.و همینطور عادت های مضر به دو دسته مضر برای خود و مضربرای جامعه تشکیل می شود برای مثال جویدن ناخن یکی از عادت هایی است که برای سلامتی ما مضر است.

اسلاید 4: ده عادت نامطلوب برای جامعهغیبت و دخالت در امور خصوصی و شخصی دیگرانعدم رعایت حق عابرین پیادهحفظ نشانه های نو بودن کالاتنبلی و از زیر کار در رفتنتجمل گرایی و مصرفی شدنکم شدن فرهنگ تشکر و احترامعدم رعایت نظافت شخصی و شهری درگیری در صف و نوبتپرورش اندام برای ایجاد ترس در دیگراناسراف.اسراف و اسراف

اسلاید 5: موفق ترین افراد دنیا چگونه افرادی هستندموفق ترین افراد دنیا به گونه‌ای غیر طبیعی با تمام افراد ناموفق فرق دارند و بیشتر ازحد انتظار کار می‌کنند. آن‌ها تمام کارهای خود را لیست بندی و به وسیله تکنیک مدیریت زمان آنرا انجام می‌دهند. فرق بین یک فرد موفق و ناموفق در همین قسمت آشکاراست که آنها اقدام می‌کنند و همین امر باعث شده که افراد موفق در اصل کارهای متفاوتی انجام ‌دهند.انسان های موفق می دانند که از زندگیشان چه می خواهند به خاطر  همین است که سخت تلاش می کنند تا آن چیزی که می خواهندرا بدست بیاورند اما درآن سو اشخاصی که ناموفق هستند فقط می دانند که باید روز خود را به شب تبدیل کنند. متأسفانه افراد موفق در جامعه انگشت شمار هستند و برعکس آن افراد ناموفق و شکست خورده تا دلتان بخواهد در جامعه زیاد هستند.

اسلاید 6: هشت ویژگی انسان های موفق که باید بدانیم

3,000 تومان

خرید پاورپوینت توسط کلیه کارت‌های شتاب امکان‌پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود پاورپوینت در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

افزودن به سبد خرید