elal-va-avamele-talaaagh

در نمایش آنلاین پاورپوینت، ممکن است بعضی علائم، اعداد و حتی فونت‌ها به خوبی نمایش داده نشود. این مشکل در فایل اصلی پاورپوینت وجود ندارد.

  • جزئیات
  • امتیاز و نظرات
  • متن پاورپوینت

امتیاز

درحال ارسال
امتیاز کاربر [0 رای]

نقد و بررسی ها

هیچ نظری برای این پاورپوینت نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که نظری می نویسد “علل و عوامل طلاق”

علل و عوامل طلاق

اسلاید 1: علل و عوامل طلاقدانشجو:

اسلاید 2: «طلاق» انواع و اقسامی دارد، چه از نظر شکلی و چه از نظر محتوائی و همینگونه است علل و عوامل طلاق، که ذیلاً به بعضی از آن ها اشاره می کنم:1. علل اقتصادی مهریۀ سنگین، عدم توانائی تأمین مالی، خسّت مرد، ولخرجی زن، مسکن اجاره ای، بیکاری، چشم و هم چشمی بر اموال و احوال دیگران، کار زن و امتناع از پرداخت بخشی از هزینه معاش، چشم داشت مرد به اموال زن یا خانوداه او، تازه به دوران رسیدگی و نوکیسگی.

اسلاید 3: 2. علل فرهنگیعدم تفاهم فرهنگی، اختلاف سلیقه فاحش، اختلاف سن زیاد، ناهمگنی های خانواده ها، مداخلات مادربزرگ ها، تخدیر فضاهای مجازی، ناهمگنی سبک زندگی زوجین با همدیگر، شرکت در کلاس های خاله زنکان، حشر و نشر در میهمانی های وسوسه انگیز.

اسلاید 4: 3. علل اجتماعی طلاقخستگی ناشی از کار مرد و زن در خارج خانه، اختلاف رویّه در بچه داری و فرزندپروری، ازدواج های صوری، ازدواج های زوری، ازکارافتادگی جنسی مردان و زنان، اعتیاد، خیانت مرد یا زن، مداخلات غیر شعورمندانه دیگران در زندگی مشترک زوجین، حسادت نزدیکان، حتی خواهر و مادرها و عمه و خاله ها!

اسلاید 5: 4. علل عرفانی طلاقازدواج های هوسانه بنام عاشقانه، عدم پایبندی به اصول باورمندانه، عصبیت های قومی و قبیله ای و نژادی و اعتقادی، لاابالیگری از هرطرف، وسوسه های شیطانی، بی بندوباری در مسئولیت پذیری پدرانه و مادرانه، ارتزاق خود و خانواده با لقمه های حرام،مقدم داشتن دوستان و خویشان بر همسر و فرزندان، کارزدگی به قیمت انصراف از حق اهل و عیال.

3,500 تومان

خرید پاورپوینت توسط کلیه کارت‌های شتاب امکان‌پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود پاورپوینت در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

افزودن به سبد خرید