سایر آموزش

فرایند کاوشگری

kaavsh-gari

در نمایش آنلاین پاورپوینت، ممکن است بعضی علائم، اعداد و حتی فونت‌ها به خوبی نمایش داده نشود. این مشکل در فایل اصلی پاورپوینت وجود ندارد.

  • جزئیات
  • امتیاز و نظرات
  • متن پاورپوینت

امتیاز

نقد و بررسی ها

هیچ نظری برای این پاورپوینت نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که نظری می نویسد “فرایند کاوشگری”

فرایند کاوشگری

اسلاید 1: فرایند کاوشگری (مثال زرد شدن چمن)به نام خدااردیبهشت 1401

اسلاید 2: * درس اول کتاب علوم ابتدایی همه پایه ها اشاره به بررسی روش تحقیق و کاوش رو دارد.از این که این درس را در اول کتاب علوم پایه ها آورده اند این است که تاکید کنند بر اینکه مشاهده دقیق داشته باشیم و این که قوه کاوش و بررسی و کنجکاوی رو تقویت کنند بچه ها باید بتوانند چیزی رو بررسی کنن، دربارش سوال بپرسند و به دنبال پیدا کردن جواب باشند اگر قرار باشد هر چیزی رو فقط و فقط بدون بررسی و مشاهده قبول کنند عملا وجود درس علوم بی فایده است.کارهای گروهی و مهارت های ارتباطی،زبانی،کلامی و نوشتاری و همچنین بسیاری از مهارت های دست ورزی که شامل شناخت مواد و وسایل هم می شود باید به طور ویژه و طراحی شده ای از سنین پایین تر، یعنی پیش دبستانی و دبستان 1 درکلاس های مختلف با کودکان تمرین شود.اگر کنجکاوی نبود، علمی وجود نداشت. ما جهان هستی را با تمام احساسمان و نه فقط دیدن درک و ازآن پرسش می کنیم.

اسلاید 3: علت اینکه لوبیا ی گلدان شماره .... بیشتر از گلدان شماره.... رشد کرده چیست؟ارائه مسئلهدرس 10 علوم پنجم دبستان (خاک باارزش)

رایگان

خرید پاورپوینت توسط کلیه کارت‌های شتاب امکان‌پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود پاورپوینت در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

در صورت عدم رضایت سفارش برگشت و وجه به حساب شما برگشت داده خواهد شد.

در صورت نیاز با شماره 09353405883 در واتساپ تماس بگیرید.

دانلود رایگان