normal-flora

در نمایش آنلاین پاورپوینت، ممکن است بعضی علائم، اعداد و حتی فونت‌ها به خوبی نمایش داده نشود. این مشکل در فایل اصلی پاورپوینت وجود ندارد.

  • جزئیات
  • امتیاز و نظرات
  • متن پاورپوینت
تعداد اسلایدهای پاورپوینت: 11 اسلاید در این فایل به ارائه مفهوم فلور نرمال و میکروارگانیسم های مورد نظر پرداخته شده و سپس برای فلور نرمال قسمت های مختلف بدن انسان توضیحات مفیدی به همراه تصایر برای درک بهتر محتوا ارائه شده. فایل دارای متن و تصویر است.
منتشرکننده‌ی پاورپوینت
4 بازدید, 0 خرید

امتیاز

درحال ارسال
امتیاز کاربر [0 رای]

نقد و بررسی ها

هیچ نظری برای این پاورپوینت نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که نظری می نویسد “فلور نرمال”

فلور نرمال

اسلاید 1: Normal Florathe microorganisms that live naturally on another living organism

اسلاید 2: 2بدن انسان دارای حدود ۱۰ ۱۳ سلول و ۱۰ ۱۴ سلول باکتری است. بیشترین جمعیت میکروبی در بدن ابتدا در روده بزرگ و سپس در دهان دیده می‌شود.اندام‌های داخلی مانند خون، سیستم عصبی مرکزی، آلوئول‌های ششی و... معمولا استریل‌اند.فاکتورهای اصلی تعیین ترکیب فلوردماpHآبپتانسیل احیاییاکسیژنمواد غذایی

اسلاید 3: فلور نرمال نقش‌های متفاوتی را برای میزبان خود ایفا می‌کند:باکتری‌های غیر بیماریزای فلور، جایگاه اکولوژیک را در بدن اشغال کرده و پاتوژن‌ در اتصال و بیماری‌زایی دچار مشکل می‌شود.3بیمــاریتغـذیه‌ایمحفاظتیمحافظتبیماری

اسلاید 4: جدول فلور طبیعی بدن انسان4ویروس‌ها و انگل‌ها معمولا بعنوان فلور نرمال در بدن دیده نمی‌شوند.جمعیت‌های میکروبی فلور از نظر تعداد و تنوع از یک ناحیه به ناحیه دیگر متفاوت اند.

اسلاید 5: 6

20,000 تومان

خرید پاورپوینت توسط کلیه کارت‌های شتاب امکان‌پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود پاورپوینت در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

افزودن به سبد خرید