علوم پایه علوم تجربی

فیزیک و کف صابون

Physics-and-bubble-soap-and-water

در نمایش آنلاین پاورپوینت، ممکن است بعضی علائم، اعداد و حتی فونت‌ها به خوبی نمایش داده نشود. این مشکل در فایل اصلی پاورپوینت وجود ندارد.

  • جزئیات
  • امتیاز و نظرات
  • متن پاورپوینت
تعداد اسلایدهای پاورپوینت : ۱۶ اسلاید پاورپوینتی درباره ی تشریح تولید کف صابون و یا حباب های بزرگ با توجه به قوانین فیزیک و علوم پایه و همچنین ساختار و ویژگی های خاص مولکول آب H2o در این باره... هشدار! :کیفیت و ویژگی های منحصر به فرد این پروژه از قبیل طراحی و عکس ها و رابط کاربری کلید لینک ها شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد!
منتشرکننده‌ی پاورپوینت
161 بازدید, 0 خرید

امتیاز

درحال ارسال
امتیاز کاربر [0 رای]

نقد و بررسی ها

هیچ نظری برای این پاورپوینت نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که نظری می نویسد “فیزیک و کف صابون”

فیزیک و کف صابون

اسلاید 1: Hi!Welcome!Physics and bubble soap and waterبرای رفتن به بخش های مورد نظر از کلمات و کلید های پیوند داده شده استفاده کنید.

اسلاید 2: برای رفتن به بخش های مورد نظر از کلمات و کلید های پیوند داده شده استفاده کنید.

اسلاید 3: برای رفتن به بخش های مورد نظر از کلمات و کلید های پیوند داده شده استفاده کنید.

اسلاید 4: برای رفتن به بخش های مورد نظر از کلمات و کلید های پیوند داده شده استفاده کنید.

اسلاید 5: حباب صابون پرده بسیار نازکی از ترکیب آب و صابون و لايه اي نازك به شکل کروی و سطح آن رنگین‌کمانی است. حباب‌های توخالیِ صابون طول عمر چند ثانیه‌ای دارند و ممکن است در اثر برخورد با اشیاء و یا به صورت خودرفتار بترکند. حباب‌های صابون با دمیده شدن هوا در حلقه و يا لوله‌ای که سر آن آغشته به ترکیب آب و صابون است به وجود می‌آیند؛ حباب‌های صابون نرم و چسبنده هستند و برای سرگرم کردن بچه‌ها و اجرای کارهای هنری از آنها استفاده می‌شود.حباب صابون چیست؟

6,000 تومان

خرید پاورپوینت توسط کلیه کارت‌های شتاب امکان‌پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود پاورپوینت در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

افزودن به سبد خرید