gharch-ha

در نمایش آنلاین پاورپوینت، ممکن است بعضی علائم، اعداد و حتی فونت‌ها به خوبی نمایش داده نشود. این مشکل در فایل اصلی پاورپوینت وجود ندارد.

  • جزئیات
  • امتیاز و نظرات
  • متن پاورپوینت
تعداد اسلایدهای پاورپوینت: 43 اسلاید قارچها مهمترين عوامل بيماريزا در گياهان هستند. تاكنون یکصدهزارگونه قارچ در دنيا شناخته شده است قارچهــا موجوداتی هتــروتروفيك و بدون كلروفيلند و بوسيله ساختاری به نام اسپور(spore) تکثیر می یابند كربوهيدراتهاي ذخيره‌اي آنها بيشتر از نوع گليكوژن است و...
منتشرکننده‌ی پاورپوینت
433 بازدید, 2 خرید

امتیاز

درحال ارسال
امتیاز کاربر [1 رای]

نقد و بررسی ها

هیچ نظری برای این پاورپوینت نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که نظری می نویسد “قارچ ها”

قارچ ها

اسلاید 1: قارچها FUNGI

اسلاید 2: قارچها مهمترين عوامل بيماريزا در گياهان هستند. تاكنون یکصدهزارگونه قارچ در دنيا شناخته شده است. قارچهــا موجوداتی هتــروتروفيك و بدون كلروفيلند و بوسيله ساختاری به نام اسپور(spore) تکثیر می یابند. كربوهيدراتهاي ذخيره‌اي آنها بيشتر از نوع گليكوژن است.

اسلاید 3: پيكره يك قارچ از رشته‌هاFilaments) ) يا ريسه ها (hyphae)؛ تشكيل مي شود. هيف (hypha) ساختاری رشته اي و لوله مانند(Tubular) است که از قسمت نوك رشد میکند.به انبوهي از هيفها ميسليوم (mycelium) مي گويند (جمع آن mycelia). به همه پيكره يك قارچ تالthalli) ، مفرد آن thallus) گفته مي شود.

اسلاید 4: ساختار هیف

اسلاید 5:

اسلاید 6: آیا ریسه تنها ساختار رویشی در قارچهاست؟Plectenchyma Prosynchyma pseudoparenchymaSclerotium

اسلاید 7: توليد مثل در قارچها Reproduction توليد مثل = توليد اسپور(spore). اسپورها علاوه بر تكثير، وظیفه: انتشار قارچها از نقطه اي به نقطه ديگر. بقاي قارچها از سالي به سال ديگر را بعهده دارند.

اسلاید 8: اشکال مختلف اسپورها

اسلاید 9: تندش اسپور Spore GerminationSporeGerm Tubeلوله تندش

12,000 تومان

خرید پاورپوینت توسط کلیه کارت‌های شتاب امکان‌پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود پاورپوینت در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

افزودن به سبد خرید