ghanoone_jazb

در نمایش آنلاین پاورپوینت، ممکن است بعضی علائم، اعداد و حتی فونت‌ها به خوبی نمایش داده نشود. این مشکل در فایل اصلی پاورپوینت وجود ندارد.

  • جزئیات
  • امتیاز و نظرات
  • متن پاورپوینت

امتیاز

درحال ارسال
امتیاز کاربر [0 رای]

نقد و بررسی ها

هیچ نظری برای این پاورپوینت نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که نظری می نویسد “قانون جذب”

قانون جذب

اسلاید 1: قانون جذب(Law of Attraction) قانون جذب یک قانون انتزاعی است و به طور خلاصه بیان می‌کند که هر آنچه در ذهن انسان تصور شود اعم از خوب یا بد، زشت یا زیبا در دنیای واقعی نمود خواهد یافت. سرعت و شدت به واقعیت پیوستن این تصویر ذهنی به شدت تمرکز روی آن موضوع و وضوح تصویر آن در ذهن بستگی دارد. در واقع خواسته‌هایی که تصور می‌شوند باید به گونه‌ای باشند که بتوان آنها را در ذهن حس و باور نمود. قانون جذب می‌گوید هر چه فکر کنی همان می‌شود.

اسلاید 2: قانون جذب شکوهمندترین قانون کائنات است هر چیزی که مصرانه بهش تمرکز کنید به آن میرسید. این قانون 24 ساعته کار میکند و هیچکس را از قلم نمی اندازد طبق این قانون باید از درون چیزی شوی که از بیرون می خواهی بشوی.باید از درون سلولهای بدنت چیزی بشی که می خواهی مثل یک دستگاه کپی عمل می کند یکی خودش بر می دارد و یکی هم می دهد به شما.هر چیزی استارتش از اندیشه شما می خورد و قانون جذب تکون می خورد و برای شما عمل می کند

اسلاید 3: روی چیزهای خوب تمرکز کنید شکر گزاری کنید یعنی تمرکز روی داشته ها داشته باشید.قانون جذب میگه به هر چیزی که فکر می کنی مثل آهن ربا جذب می کنی پس بدان که در قانون جذب شروع با فکرت است و روی هر چیزی که فکر کنی همان را جذب می کنی.بیشتر مردم ما روی چیزهایی فکر می کنند که نمی خواهند اتفاق خوب نمی افتد.هر فکری فرکانس خاص خودش را دارد.

اسلاید 4: آسانترین راه برای رسیدن به این هماهنگی تصور رسیدن به آن خواسته است. وانمود کردن تحقق آن. تصور رسیدن به آن خواسته لذت بردن رسیدن به آن خواسته است.روند جذب تا زمانی که شما ارتعاش متفاوت و غیر همسان از خود ساطع نگردیده روند جذب ان ادامه دارد مثل اگه نیاد چی؟ اگه نشد چی؟ و یک ارتعاش بیشتر جذب نمی کند.وقتی ارتعاش متفاوتی از شما ساطع شد چیزهایی هماهنگ با این ارتعاش جدید را جذب می کند.

اسلاید 5: ویژگی های ضمیر ناخودآگاه 1- ناخودآگاه مسئول امور اجرایی است2- کنترل و اداره تمام سیستم بدن شما3- کنترل اعضای غیر ارادی4- کنترل 7 میلیارد سلول بدن به طور هم زمان

اسلاید 6: ویژگی های ضمیر ناخودآگاه 5- محل ساخت باور شخصیت و هویت؛ اعتماد به نفس؛ عزت نفس، روحیه، احساسات6- احساسات شما تحت نفوذ افکار شما هستند7- اندیشه های شما ناشی از باورهای شما می باشد8- باورهای شما در ضمیر ناخودآگاه شما ساخته می شود

اسلاید 7: 9- ارتباط شما را با کل کائنات برقرار می سازداندیشه های مشابه همدیگر را جذب می کند یعنی افکار مثبت چیزهای مثبت را جذب می کند و افکار منفی چیزهای منفی را جذب می کند بعضاً خواب و خوراک را از انسان می گیرد فکر درست شود باور و بعد جسم هم درست می شود

اسلاید 8: 10- به افکار نو که منجر به اختراعات می شود؛ دسترسی پیدا می کند11- راه حل هر مسئله ای و علت هر معلولی را در آن می یابید12- طبق قانون باور عمل می کند باید به باور کردن باور داشته باشید13- ضمیر ناخودآگاه شما سراسر شبانه روز بیدار استورودی ها از طریق حواس پنج گانه به علاوه هر رشته فکری : حق نداری هر فکری را بکنی گذشته گذشت برای الان فکر کنید.

6,000 تومان

خرید پاورپوینت توسط کلیه کارت‌های شتاب امکان‌پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود پاورپوینت در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

افزودن به سبد خرید