منابع انسانی و مشاغل

محصولات تراریخته

traarikhteh

در نمایش آنلاین پاورپوینت، ممکن است بعضی علائم، اعداد و حتی فونت‌ها به خوبی نمایش داده نشود. این مشکل در فایل اصلی پاورپوینت وجود ندارد.

  • جزئیات
  • امتیاز و نظرات
  • متن پاورپوینت
تعداد اسلایدهای پاورپوینت: 14 اسلاید در این پاورپوینت به مفهوم تراریخته و تاثرات ان اشاره شده . سبک پاورپوینت هایپر لینک است اما شما اگر دوست نداشتید میتوانید پاک کنید . در اسلاید دوم هم جایی برای گذاشتن لوگوی شما تعبیه شده است . قیمت این پاورپوینت بسیار پایین و ارزون بوده است .
منتشرکننده‌ی پاورپوینت
51 بازدید, 0 خرید

امتیاز

درحال ارسال
امتیاز کاربر [0 رای]

نقد و بررسی ها

هیچ نظری برای این پاورپوینت نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که نظری می نویسد “محصولات تراریخته”

محصولات تراریخته

اسلاید 1: محصولات تراریخته، اصطلاحاً به محصولاتی گفته می‌شود که با دستکاری ژنتیکی، دی ان ا آنها از حالت عادی خارج شده‌اندمحصولات تراریخته

اسلاید 2:

اسلاید 3: DrAliKarami.Comپرفسور علی کرمیمتخصص بیوتکنولوژی (زیست فناوری) پزشکی و فوق تخصص مهندسی ژنتیک.

اسلاید 4: تعریف:محصولات تراریخته، اصطلاحاً به محصولاتی گفته می‌شود که با دستکاری ژنتیکی، DNA آنها از حالت عادی خارج شده‌اند، برای مثال، انتقال ژن یک حیوان مقاوم به سرما، به میوه گوجه‌فرنگی، تحت شرایطی سبب مقاومت گوجه دستکاری شده (تراریخته) نسبت به سرما خواهد شد؛ یا انتقال یک ژن مقاوم نسبت به سم، یا انواع ژنهایی که ویژگی های بیشمار دیگری را منتقل می‌کنند. به تراریخته‌ها  GMO هم گفته می‌شود.

اسلاید 5: نکته جالب1بسیاری از کشورها ( حداقل 37 کشور) مانند کشورهای اروپایی که برخی سابقه مصرف تراریخته‌ها را داشته‌اند پس از عوارض بسیار آنها و سمومشان، اکنون کشت محصولات دستکاری شده را منع نموده‌اند. احتمالا مواردی مانند مسمومیت مرگبار ناشی از خیارهای تراریخته در اروپا و شیوع سرطان‌ها و انواع بیماری‌ها، در این تصمیم گیری‌ها بی‌تأثیر نبوده‌اند.

3,000 تومان

خرید پاورپوینت توسط کلیه کارت‌های شتاب امکان‌پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود پاورپوینت در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

افزودن به سبد خرید