masrafgeraei

در نمایش آنلاین پاورپوینت، ممکن است بعضی علائم، اعداد و حتی فونت‌ها به خوبی نمایش داده نشود. این مشکل در فایل اصلی پاورپوینت وجود ندارد.

  • جزئیات
  • امتیاز و نظرات
  • متن پاورپوینت

امتیاز

درحال ارسال
امتیاز کاربر [1 رای]

نقد و بررسی ها

  1. سید محمد موسوی

    ماشاالله به این پاورپینت که این پاورپینت نشان دهنده ی مشت زدن بر دهن آمریکا می باشد

  2. امیررضا گلفشان

    ماشاالله به این پاورپینت عالیییییییییییی

نظر خود را بنویسید

مصرف گرایی

اسلاید 1: بسم الله الرحمن الرحیمتهیه کننده: محمدرضا گلفشانموضوع:مصرف گرایی

اسلاید 2: واژه مصرف گرایی به معنای خرج کردن و مصرف گرایی عبارت است از اصالت دادن به مصرف و هدف قرار دادن رفاه ودارایی های مادیبرخی مصرف گرایی را به معنای برابر دانستن خوشبختی شخصی با خرید دارایی های مادی و مصرف گرفته اند و مصرف گرایی یکی از نمونه های اسراف است و مصرف گرایی یعنی میل دائمی به خرید کالا ها و اجناس در پروسه مصرف گرایی دنیای غرب از اخلاق تولیدی به اخلاق مصرف روی آورد.

اسلاید 3: مصرف گرا کیست؟اگر برای عقب ماندن در مسابقات تحمل گرایی بین دوستانتان یا اقوام می خواهید همیشه با کلاس باشید مدام تیپ عوض می کنید و اهمیتی به مصرف بهینه سرمایه ی اقتصادی و لوازم شخصی خود نمی دهید و شما مصرفگرا هستید

اسلاید 4: نظریه مصرف گرایینظریه مصرف: حس نیاز یکی از دلایل مصرف گرایی استحس نیاز به داشتن یک کالای خاص یا نیاز به حس رضایت از داشتنمصرف گرایی باعث روزمرگی_ آشفتگی فکری وجسمی می شود

12,000 تومان

خرید پاورپوینت توسط کلیه کارت‌های شتاب امکان‌پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود پاورپوینت در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

افزودن به سبد خرید