سایر آموزش

مطالعات پایه هفتم ، درس دهم

motalaat7-10

در نمایش آنلاین پاورپوینت، ممکن است بعضی علائم، اعداد و حتی فونت‌ها به خوبی نمایش داده نشود. این مشکل در فایل اصلی پاورپوینت وجود ندارد.

  • جزئیات
  • امتیاز و نظرات
  • متن پاورپوینت

امتیاز

نقد و بررسی ها

هیچ نظری برای این پاورپوینت نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که نظری می نویسد “مطالعات پایه هفتم ، درس دهم”

مطالعات پایه هفتم ، درس دهم

اسلاید 1: درس 10ایران ، خانه ما

اسلاید 2: ایران عزیز ما دارای فرهنگ و تمدن چند هزار ساله و بسیار عمیق است.ایران دارای منابع طبیعی و انسان های هوشیار و پُرتوان فراوانی است.علت اصلی طمع برخی کشورهای استعمارگر به کشور ما نیز، همین منابع و استعدادهای فراوان و همچنین مقاومت مردم در مقابل زورگویی های دیگران است.

اسلاید 3: کشور ما ایران 1/648/195 کیلومتر مربع وسعت دارد. کشور ایران از کشورهای نسبتاً وسیع جهان است.در طول تاریخ بخش هایی از این سرزمین، به علت های مختلفی جدا گردید.اما پس از انقللاب اسلامی با وجود تهاجم دشمنان، حتی یک متر مربع از آن نیز به دست بیگانگان نیفتاده است.

اسلاید 4: در سال 1395 جمعیت ایران نزدیک به 80 میلیون نفر بوده است.تعدادی از مردم نیز در روستاها به سر می برند.عدّۀ زیادی از مردم ایران در شهرهای کوچک و بزرگ زندگی می کنند.عدّۀ کمی از هم وطنان ما نیز زندگی عشایری دارند.

5,000 تومان

خرید پاورپوینت توسط کلیه کارت‌های شتاب امکان‌پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود پاورپوینت در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

در صورت عدم رضایت سفارش برگشت و وجه به حساب شما برگشت داده خواهد شد.

در صورت نیاز با شماره 09353405883 در واتساپ تماس بگیرید.

افزودن به سبد خرید