علوم مهندسی برق و الکترونیک

معرفی نرم افزارهای مهندسی برق

1-Electrical-Softwares

در نمایش آنلاین پاورپوینت، ممکن است بعضی علائم، اعداد و حتی فونت‌ها به خوبی نمایش داده نشود. این مشکل در فایل اصلی پاورپوینت وجود ندارد.

  • جزئیات
  • امتیاز و نظرات
  • متن پاورپوینت

امتیاز

درحال ارسال
امتیاز کاربر [0 رای]

نقد و بررسی ها

هیچ نظری برای این پاورپوینت نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که نظری می نویسد “معرفی نرم افزارهای مهندسی برق”

معرفی نرم افزارهای مهندسی برق

اسلاید 1: معرفی نرم افزارهای مهندسی برقElectrical Engineering Softwares Introduction

اسلاید 2: امروزه نرم افزارها جایگاه مهمی در تمامی رشته های مهندسی برای خود باز کرده است.در مهندسی برق نرم افزارهای مختلف با کابردهای متنوع به کمک مهندسان برق آمده و آن ها را در پروژه هایشان کمک می کند. مانند نرم افزارهای طراحی و شبیه سازی، طراحی بردچاپی و کامپایلرها.برای مثال نرم افزارهای طراحی و شبیه سازی مدارات، در طراحی مدارات مختلف استفاده شده و با شبیه سازی و رفع عیب های احتمالی آن در نرم افزار، باعث کاهش هزینه و وقت می شود.نرم افزار در مهندسی برق

اسلاید 3:

اسلاید 4: این دسته از نرم افزارها کمک بسیار بزرگی به مهندسان می کند. یک مهندس می تواند با استفاده از این نرم افزارهای مدارهای مورد نظر خود را طراحی کند و با استفاده از شبیه سازهای مختلف، مدار خود را در یک محیط بسیار نزدیک به محیط واقعی شبیه سازی کند. با این کار در زمان و هزینه صرفه جویی می شود و این صرفه جویی مهم ترین علت استفاده از اینگونه نرم افزارهاست.نرم افزارهای طراحی و شبیه سازی :

اسلاید 5: برد مدار چاپی یا PCB همان بردی است که قطعات روی آن قرار می گیرد. تمام سیم کشی ها روی برد چاپ می شود و دیگر نیازی نیست که قطعات را با سیم به هم وصل کنیم. اینجاست که یک نرم افزار به کمک مهندس برق آمده و او را در این راه یاری مینماید.نرم افزارهای طراحی برد چاپی:

اسلاید 6: قطعاتی مانند FPGA و میکروکنترلرها و یا FPAA نیازمند این هستند که برنامه ریزی شوند. بدین منظور نرم افزارهایی به موازات ساخت این قطعات ساخته شد که برنامه مورد نظر برای این قطعات را نوشت و آن ها در حافظه این قطعات پروگرام کرد.نرم افزارهای برنامه نویسی و کامپایلر:

9,000 تومان

خرید پاورپوینت توسط کلیه کارت‌های شتاب امکان‌پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود پاورپوینت در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

افزودن به سبد خرید