پزشکی و سلامت بیماری‌ها

مفهوم مرگ در پرستاری، مراقبت از جسد

jasad

در نمایش آنلاین پاورپوینت، ممکن است بعضی علائم، اعداد و حتی فونت‌ها به خوبی نمایش داده نشود. این مشکل در فایل اصلی پاورپوینت وجود ندارد.

  • جزئیات
  • امتیاز و نظرات
  • متن پاورپوینت

امتیاز

درحال ارسال
امتیاز کاربر [0 رای]

نقد و بررسی ها

هیچ نظری برای این پاورپوینت نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که نظری می نویسد “مفهوم مرگ در پرستاری، مراقبت از جسد”

مفهوم مرگ در پرستاری، مراقبت از جسد

اسلاید 1: مراقبت از جسد در اتاق عمل

اسلاید 2: تعریف مرگ:توقف زندگی است و توقف غیرقابل برگشت اعمال حیاتی است وهرگاه بدن نتواند خود را با شرایط جدید وفق دهد وفعالیتهای حیاتی امکانپذیر نباشد، مرگ فرا می رسد.

اسلاید 3: انواع مرگمرگ سلولی یا نکروز بافتیمرگ جسمی که در آن اعمال حیاتی متوقف می شود.مرگ ظاهری یا بالینی: یعنی به حداقل رسیدن فعالیت سیستم عصبی مرکزی. 4تا6 دقیقه فرصت برای بازگرداندن اعمال حیاتی است.مرگ حقیقی یا مرگ بیولوژیک: توقف غیر قابل برگشت اعمال حیاتی

اسلاید 4: واکنش به مردننظریه کوبلر راس مراحل واکنش به مرگانکارو انزواخشمچانه زدنافسردگیپذیرش

اسلاید 5: نیازهای فرد محتضر منحصر به فرد است و شامل نیازهای جسمی، روانی، اجتماعی است.در ارائه تدابیر باید به باورهای فرهنگی ومذهبی بیماران توجه شود.مسلمانان ترجیح می دهند رو به قبله باشند.

اسلاید 6: اهداف مراقبت از بیمار در حال احتضارزمان احتضار را آرام و آگاهانه طی نماید.به آرامش و راحتی جسمی و کنترل درد دست یابد.ترس و اضطراب خود را بازگونماید.با افراد مورد علاقه اش خداحافظی نماید.

اسلاید 7: حقوق افراد محتضرمانند یک فرد زنده درمان شوم تا بمیرم.احساس امیدواری را حفظ کنم.توسط کسانی که می توانند احساس امید را در من حفظ کنند، مراقبت شوم.احساساتم را در مورد نزدیک شدن به مرگ بیان نمایم.تنها نمیرم.فریب نخورم

48,000 تومان

خرید پاورپوینت توسط کلیه کارت‌های شتاب امکان‌پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود پاورپوینت در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

در صورت عدم رضایت سفارش برگشت و وجه به حساب شما برگشت داده خواهد شد.

در صورت نیاز با شماره 09353405883 در واتساپ تماس بگیرید.

افزودن به سبد خرید