پزشکی و سلامت طب سنتی

مواد غذایی نام برده در قرآن و فواید آن

qoran2

در نمایش آنلاین پاورپوینت، ممکن است بعضی علائم، اعداد و حتی فونت‌ها به خوبی نمایش داده نشود. این مشکل در فایل اصلی پاورپوینت وجود ندارد.

  • جزئیات
  • امتیاز و نظرات
  • متن پاورپوینت

امتیاز

درحال ارسال
امتیاز کاربر [0 رای]

نقد و بررسی ها

هیچ نظری برای این پاورپوینت نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که نظری می نویسد “مواد غذایی نام برده در قرآن و فواید آن”

مواد غذایی نام برده در قرآن و فواید آن

اسلاید 1: فيه شِفاءٌ لِلنَّاسِ

اسلاید 2: خدا قرآن را برای سعادت بشر نازل کرد.و در آن چیزی است که سلامت روح و جسم انسان را ضمانت می کند.و ملت مسلمان پیشرفت نمی کند مگر با داشتن مردمی سالم و دور از بیماری های روحی و جسمی و فکریاَللّهُ أنْزَلَ القُرآنَ لِسَعادةِ الْبَشَرِ.و فيه ما يَضْمَنُ سلامَةَ روحِهِ و جِسْمِهِ.الاُمَّةُ الإسلاميّةُ لا تَتَقَدَّمُ إلّا بِشَعْبٍ سليمٍ بَعيدٍ عَن الأَمراضِ الْفكريّةِ و النّفْسيَّةِ و الْجِسميَّةِ.

اسلاید 3: و قرآن راه روشنی است برای سعادت بشر و عقیده ای برای زندگی است.و در برخی آیاتشقرآن مردم را بر استفاده از پاکی هایی که سلامتی بدن ها را تضمین می کند و باعث فعالیت امت و پیشرفت اوست، تشویق می کند.و القرآنُ مِنْهاجٌ لِسَعادةِ الإنسانِ و عقيدةٌ لِلْحياةِ.و في بعضِ آياتِهِ يُشَجِّعُ الْقرآنُ النّاسَ عَلى الاِسْتفادةِ من الطَّيِّباتِ الَّتيتَضْمَنُ سلامةَ الأبدانِ وتُسَبّبُ نَشاطَ الاُمَّةِ و تَقَدُّمَها.

اسلاید 4: و جَنّاتٌ مِنْ أعنابٍ...و باغ هایی از انگور

اسلاید 5: انگور از غنی ترین عنصر ها از نظر مواد قندی است.اَلْعِنَبُ مِنْ أغْنَى العناصِرِ بالسُّكَّريّاتِ.

اسلاید 6: و آن ماده اصلی و اساسی جهت ایجاد نیرو در بدن است.و هي المادَّةُ الأساسيّةُ لِإيجادِ الطَّاقَةِ فى الجِسْمِ.

اسلاید 7: (والتّينِ و...)و قسم به زیتون

اسلاید 8: اَلْقيمةُ الغذائيَّةُ لِهذه الثّمرةِعاليةٌ جِدّاً و فيها مَوادُّ مختلفةٌ كالْأ ملاحِ مِنَ الْفوسفورِ و الْحديدِ و الْكالسيومِ.ارزش غذایی این میوه واقعا بالا است و در آن مواد مختلفی مثل املاح از فسفر و آهن و کلسیم وجود دارد.

5,000 تومان

خرید پاورپوینت توسط کلیه کارت‌های شتاب امکان‌پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود پاورپوینت در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

افزودن به سبد خرید