سایر تحقیق و پژوهش

ناهنجاری اسکلتی عضلانی

na-hanjari-esklti

در نمایش آنلاین پاورپوینت، ممکن است بعضی علائم، اعداد و حتی فونت‌ها به خوبی نمایش داده نشود. این مشکل در فایل اصلی پاورپوینت وجود ندارد.

  • جزئیات
  • امتیاز و نظرات
  • متن پاورپوینت

امتیاز

نقد و بررسی ها

هیچ نظری برای این پاورپوینت نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که نظری می نویسد “ناهنجاری اسکلتی عضلانی”

ناهنجاری اسکلتی عضلانی

اسلاید 1: ناهنجاری اسکلتی عضلانی  ارائه:

اسلاید 2:

اسلاید 3: مقدمهناهنجاری اسکلتی عضلانی یا ناهنجاری قامتی بیماری های شایعی هستند که با افزایش سن ریسک ابتلا به آنان افزایش مییابد. شدت ناهنجاری اسکلتی عضلانی در افراد مختلف تفاوت دارد. در برخی افراد، باعث درد و ناراحتی های بدن می شود که فعالیت های روزمره ی افراد مانند راه رفتن یا تایپ کردن را مختل می کند. تشخیص زودهنگام و درمان ناهنجاری اسکلتی عضلانی می تواند عوارض آن را کاهش داده و در بلند مدت به رفع این مشکلات کمک کند.

اسلاید 4: ، استخوان ها و ناهنجاری های اسکلتی عضلانی (MSD شرایطی هستند که بر روی عضلاتماهیچه ها تأثیر میگذارند. این ناهنجاری ها شامل:کشیدگی تاندون هاسندروم تونل کارپال (carpal tunnel syndrome)آرتروزروماتیسم مفصلیفیبرومیالژیشکستگی استخوان ها

اسلاید 5: علائم ناهنجاری های اسکلتی عضلانی چیست؟علائم ناهنجاری های اسکلتی عضلانی عبارتست از:مفاصل سفت و بدون انعطافمتورم شدندردهای شدید، مزمن و تکرارشونده

11,000 تومان

خرید پاورپوینت توسط کلیه کارت‌های شتاب امکان‌پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود پاورپوینت در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

افزودن به سبد خرید