porojheye_harp

در نمایش آنلاین پاورپوینت، ممکن است بعضی علائم، اعداد و حتی فونت‌ها به خوبی نمایش داده نشود. این مشکل در فایل اصلی پاورپوینت وجود ندارد.

  • جزئیات
  • امتیاز و نظرات
  • متن پاورپوینت

امتیاز

درحال ارسال
امتیاز کاربر [0 رای]

نقد و بررسی ها

هیچ نظری برای این پاورپوینت نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که نظری می نویسد “هارپ ۲”

هارپ ۲

اسلاید 1: بسم الله الرحمن الرحیم In the name of Godموضوع: پروژه هارپتهیه کننده: مجید توانگر

اسلاید 2: هارپ HAARP)) چیست؟هارپ یک پروژه ی تحقیقاتی است که در ظاهر برای بررسی و تحقیق درباره لایه ی آیونوسفیر و مطالعات معادن زیر زمینی (با استفاده از امواج رادیویی:ای اف ال،یو ال اف،وی ال اف) تاسیس شده است. ولی در واقع ”پروژه ای با تکنولوژی جنگ ستارگارن”  به منظور  کامل کردن یک سلاح جدید پایه گذاری گردیده است. ( توضیح : جنگ هایی که از  امواج “رادیویی”، “لیزر” و “نیروی مغناتیس” برای صدمه به نیروی مقابل استفاده کند به جنگ ستارگان معروف است و این اسم را از فیلم Star War گرفته اند)

اسلاید 3: آیونوسفیر چیست و کجاست؟لایه ی آیونوسفیر در بالاترین لایه ی اتموسفیر(Atmosphere) قرار دارد.این لایه تشعشات خطرناک “ماورای بنفش” و “اکس ری” خورشید را  جذب کرده  و مانند سقفی از ورود آنها به زمین جلوگیری می نماید تا زندگی بر روی کره زمین امکان پذیر گردد. همچنین به دلیل محیط الکتریکی موجود در آیونوسفیر  از این لایه برای انعکاس امواج رادیوئی به اطراف زمین استفاده می شود. اگر این لایه به هر دلیلی دچار اختلال شود تاثیرا ت بسیار زیادی بر روی زمین گذاشته و زیستن را مختل می کند.

اسلاید 4:

اسلاید 5: لایه آیونوسفیر چه ربطی به هارپ دارد؟سیستم هارپ طوری طراحی شده است که بر روی آیونوسفیر تاثیر مستقیم داشته باشد. از نمونه های این تاثیرات قرمز و گداخته شدن و یا ذره بینی نمودن لایه را میتوان نام برد.این سیستم در حال حاظر از یک مجموعه آنتن های مخصوص (١٨٠ برج آنتن آلومنیومی به ارتفاع ۵٠/٢٣متر) تشکیل و برروی زمینی وسیعی به مساحت ٢٣٠٠٠ متر مربع در آلاسکا (Alaska) نصب گردیده است.آنتن های هارپ با پرتاب رادیو فرکانس های بالا به آیونوسفیر می توانند ناحیه وسیعی از آیونوسفیر را گرم کرده و در نتیجه این ناحیه به تپش افتاده و در اثر آن امواج پایین و فوق پایین  ELF/ULF/VLF تولید و به زمین فرستاده شوند. لازم به توضیح است که از میان تاسیسات مشابه آن در دنیا، هارپ تنها سیستمی است که عملا قادر است جهت و زاویه پرتوها را کاملا در کنترل داشته باشد و هر ناحیه از آیونوسفیر را که بخواهند هدف گیری کنند.

اسلاید 6:

اسلاید 7: اصولا امواج آنتن ها پس از اصابت به آیونوسفیر و بازگشت به زمین قادر اند نه تنها به عمق دریا بروند بلکه فرا تر رفته و به اعماق زمین نیز وارد میشوند و عملکرد آن بمانند “رادیو ترموگرافی”(Radio Thermography) است که امروزه ژئولژیست ها برای  اکتشافات مخازن مختلف شامل گاز و نفت استفاده می کنند.  وقتی یک موج پایین “رادیو ترموگرافی” به داخل زمین فرستاده میشود به لایه های مختلف برخورد کرده و آن لایه ها را به لرزه می آورده و از لرزش صدایی با فرکانسی مخصوص تولید و به سطح زمین باز میگرداند و ژئولژیست ها از صدای بازگشتی قادرند مخازن زیرزمین را شناسایی کنند.با این تفاوت که رادیو ترموگرافی سیستمی است که با قدرتی به کوچکی ٣٠ وات لایه های زیر زمینی را به لرزه درمی آورد و حال آنکه هارپ سیستم فوق الاده پیشرفته تری است که همان لایه های زمین را می تواند با استفاده از قدرتی برابر با ١,٠٠٠,٠٠٠,٠٠٠ (یک میلیارد)  تا ده میلیارد) وات بلرزاند! بدیهی است که هر چقدر قدرت امواج بیشتر می شود, ,١٠,٠٠٠,٠٠٠,٠٠٠ (تاثیراتش بر روی آیونوسفیر و اثرات ذره بینی آن بالاتر می رود. هدف از استفاده از این قدرت چیست؟

اسلاید 8:

اسلاید 9: از نمودار صفحه ی قبل متوجه می شوید که آیونوسفیر گداخته شده (به رنگ قرمز دیده می شود) و سپس مثل یک قلب شروع به تپش میکند و از این تپش ها، فرکانس های فوق پایین تولید شده که پس از اصابت به زمین به  داخل آن نفوذ مینماید و در توضیحات زیر مشاهده خواهید کرد که چگونه از این فرکانس فوق پایین و نیرومند، زمین زلزله و خرابی تولید میگردد.برای درک چگونگی ایجاد زمین لرزه یک مثال بزنم: وقتی شخصی صحبت میکند، اول تارهای صوتی او میلرزند (مثل لرزش های ایجاد شده در آیونوسفیر). از این لرزش فرکانس صوتی تولید شده و پس از اصابت به پرده گوش شنونده، پرده گوش او را میلرزاند (مثل به لرزه در آوردن لایه های زیر زمین به سبب اصابت فرکانس های تولید شده از آیونسفیر) و سپس در گوش صدا تولید شده و شنونده آنرا به شنود.

اسلاید 10: خوب حالا که چی؟!حالا یه سوال پیش میاد که «خب حالا که چی؟!!» با کمی فکر کردن می توان متوجه این شد که تکنولوژی هارپ “با ویژگی معادن یابی” برای پیدا کردن مخزن های گازی و نفتی ساخته نشده است! زیرا برای پیدا کردن مخازن نیاز به یک میلیارد وات نیست و یک ترموگراف برای این کار کافیست. با توجه به تاثیرات هارپ بر روی آیونوسفیر و نهایتا تاثیرات آن بر روی زمین و وضعیت آب و هوا، باید در مورد این تکنولوژی کمی جدی تر فکر کنیم. این تغییرات شامل خشکسالی در مناطقی که تا به حال بی سابقه بوده است، بارندگی های سیل آسا در جاهایی که به خشک بودن معروف هستند، طوفان ها و سونامی ها و ساده تر از همه ایجاد زلزله را میتوان برای هارپ به شمار آورد.ناگفته نماند که امواج بازگشتی از آیونوسفیر، پس از ورود به عمق دریا میتوانند صدمات جانی برای موجودات دریایی، به خصوص نهنگ ها و دلفین ها را در بر داشته باشند.

اسلاید 11:

اسلاید 12: توضیحات کوتاهی در مورد برخی از کاربرد های هارپ به شرح زیراند١-  ایجاد موج (Extreme Low Frequency) ELF با فرکانس از ١ تا  ٢٠ هرتس به توسط  آیونوسفیر، که با برخورد امواج هارپ تولید شده و سپس به زمین فرستاده می شود و تا اعماق ٣۵ کیلومتری زمین نفوذ نماید که پس از برخورد  به لایه های مختلف زیر زمینی تولید صدا نموده و در پی آن ایجاد زلزله می نماید.

اسلاید 13: تعاریف “فرکانس باند” هاDesignationNameFrequencyLWlong wave153 - 279 kHzMWmedium wave531 - 1620 kHzSWshort wave2310 - 25820 kHz

اسلاید 14: زلزله در سیچوان چین٣٠ دقیقه قبل از زلزله ی سیچوان ((Sichuanدر چین در سال ٢٠٠٨، واکنش گذاختگی آیونوسفیر در آسمان مشاهده میشد و در پی آن زلزله هولناک ٨ ریشتری در آنجا بوقوع پیوست.

اسلاید 15:

اسلاید 16: ٢-  با قابلیت تکنولوژی “ترموگرافی” می توان کلیه اطلاعات معدن های زیر زمینی کره زمین را در اعماق کم شناسایی کند و کلیه تاسیسات زیر زمینی کشورهای دیگر را دقیقا زیر مطالعه قرار دهد.٣- ایجاد سونامی، خشکسالی، آتش فشان، سیل ها، طوفان هایی نظیر طوفان کاترینا در نیو اورلئان (New Orleans) طوفان گانو عمان.

اسلاید 17: 4- انتقال نیروی برق از محل تاسیسات هارپ به نقطه ی دیگر از زمین و همچنین انتقال  برق از زمین به ماهواره ها.5- ایجاد اختلال و کنترل فرکانس های نوری مغز در سطوحی به وسعت شهرها و کنترل انسان ها(mind control)از راه دور و ایجاد “غش” و تولید  ”وهم” در مغز انسانها.6- ایجاد اختلال در جریان برق و قطع برق شهری و اختلال در کار کامپیوتر هواپیماهای مسافربری، جت های جنگنده، کشتی ها، زیر دریایی ها و غیره.

اسلاید 18: 7- ایجاد انفجار های عظیم زیر زمینی با قدرت بمب های اتمی و بدون تولید اشعه های رادیو اکتیو (Radioactive).8- اختلال درعملکرد طبیعی آیونوسفیر که چرخش زمین را در کنترل دارد. احتمال بسیار میرود که درصورت دستکاری های متناوب تاثیراتی در حرکت چرخشی زمین ایجاد گردد، بدین صورت که یا چرخش را سرعت بخشیده و یا کند نماید.9- ایجاد دیوارهای رادیویی ضد هواپیما و ضد موشک.

اسلاید 19: می توان به راحتی گفت که همه اسلحه های جنگی معمول و متداول امروزه در مقابل با این تکنولوژی جدید کاملا متروکه به شمار میایند به گونه ای که “هارپ” میتواند با یک عملکرد کلیه کامپیوتر های یک هواپیما را از فواصل دور از کار انداخته و آنرا سقوط دهد.

اسلاید 20: ایجاد زلزله توسط این سلاحدر ابتدا نگاهی می کنیم به تعداد زمین لرزه هایی که در بیست سال اخیر در ایران رخ داده اند. این اطلاعات را از وب سایت “پژوهشگاه زلزله شناسی ایران“  به دست آورده شده. این نمودار با توجه به تعداد زمین لرزه های بالای 3 ریشتر تهیه گردیده است.نکته ی مورد توجه اینجاست که سیستم هارپ در سال ١٩٩٨ (١٣٧٧) تکمیل شد و این مصادف با سالیست که از آن به بعد به تعداد زمین لرزه ها در ایران اضافه شده است.

اسلاید 21: همان طوری که مشاهده کردید، تعداد زمین لرزه هایی که در ایران در بیست سال اخیر آمده است رو به بالا بوده. محاسبات اینگونه نشان میدهد که:٧/٢٠٨  میانگین  بین دهه ی ١٣۶٧-١٣٧٧۴/۶٣٩  میانگین بین دهه ی ١٣٧٧-١٣٨٧افزایش در دهه اخیر برابر با :   ۴/٢٠۶ درصد!!!!!!برای مقایسه نگاهی می کنیم به تعداد زمین لرزه های بیست سال اخیر در نیوزیلند که یکی از زلزله خیز ترین کشورهای دنیا می باشد. اطلاعات را از وب سایت “جی اس ان-نیوزیلند” به دست آورده شده!٣/١۵۵٩٣  میانگین  بین دهه ی ١٣۶٧-١٣٧٧٢/١۵٢٠۶  میانگین بین دهه ی ١٣٧٧-١٣٨٧کاهش در دهه اخیر برابر با ۴۶/٢ درصد

اسلاید 22: اگر به نمودار زلزله در آلاسکا، که مجموعه ی هارپ در آن واقع است دقت کنیم متوجه افزایش بسیار غیر طبیعی را در سال ١٣٨١ مشاهده می کنیم که تعداد زمین لرزه ها به یکباره چهار برابر سال های قبل می شود. این تغییر ناگهانی شاید به دلیل آزمایشات تحقیقاتی مسئولین هارپ در این ایالت باشد. اطلاعات زیر از از وب سایت “مرکز اطلاعاتی زمین لرزه آلاسکا” به دست آمده است.٩/۴٧٧٣ میانگین  بین دهه ی ١٣۶٧-١٣٧٧۴/١٨۶۵٨ میانگین بین دهه ی ١٣٧٧-١٣٨٧افزایش در دهه اخیر برابر با : ٨/٢٩٠

اسلاید 23: چرا درصد زلزله ها در عمق ١۴ کیلومتر در ایران اینگونه بالا رفته اند؟یاد آور می شویم:  زمین لرزه های خطر ناک در لبه های “رگه گسل”  یا “Fault lines” تولید میگردند.

اسلاید 24: ارگ بم ما چه شد؟

اسلاید 25: دلفین های ما چه شدند؟در سال ١٣٨۶ , ١۵٢ دلفین در خلیج فارس به طور غیر منتظره در دو نوبت به فاصله یک ماه مرده و به ساحل دریا کشیده شدند. دسته ی اول شامل ٧٩ دلفین و دسته دوم هم ٧٣ دلفین بود.دلیل های مختلفی برای مرگ این دلفین ها آورده شد ولی اگر از هر کسی بپرسید هیچ کدام قانع کننده نیستند. این دلفین ها کاملا مشخص است که سوخته اند! اینکه “خودکشی” کرده اند، یا اینکه به خاطر “فعالیت های صیادی” مرده اند جوابگوی سوختگی بدن های آنها را نمیدهد!به گزارش خبرگزاری آفتاب “علت مرگ ٧٣ دلفین دیگر که یک ماه پس از حادثه نخست رخ داد را نیز این کارشناسان بین‌الملللی در گزارش خود،  ‘عوامل طبیعی’ اعلام کرده‌اند که در این گزارش هنوز عوامل طبیعی ناشناخته است و می‌تواند ‘شوک’ یا ‘استرس’ باشد که در نتیجه آن یکی از دلفین‌ها به سمت ساحل آمده و مابقی نیز به دنبال آن آمده‌اند یا یکی از آن‌ها برای شکار ماهی به سمت ساحل آمده و بقیه نیز آمده‌اند و در ساحل که شیب ملایمی دارد، گیر کرده‌اند.” ٢/١٢/١٣٨۶

اسلاید 26: آیا پاسخ به سئوال مرگ دلفین ها در خیلج فارس “هارپ” نیست؟ آیا این سوختگی نیست؟!!!!!!

اسلاید 27: برخی اثرات هارپ بر روی جانوران:1- پرندگان سیاه بال قرمز- در شهر کوچک بیب در آخرین روز سال 2010 هزاران پرنده سیاه بال قرمز مرده همچون باران بر سر شهروندان فرود آمدند. این پدیده اسرارآمیز دو روز بعد به لوئیزیانا و پس از آن به کنتاکی رسید.

اسلاید 28: 2- زنبورهای آمریکایی- از سال 2006 دسته های زنبورهای عسل آمریکایی به طور غیرقابل توضیحی می میرند و درصد مرگ آنها سال به سال افزایش می یابد. به طوریکه در سال 2009 حدود 29 درصد از این زنبورها مردند که این رقم در سال 2010 به 34 درصد رسید. تاکنون علل مختلفی برای توضیح این پدیده اظهار شده است که از آن جمله می توان عفونت قارچی، انگلها و تغییرات آب و هوایی اشاره کرد اما تاکنون هیچکس نتوانسته است علت واقعی مرگ زنبورها را پیدا کند.

اسلاید 29: 3- خفاش با سندرم بینی سفید- از سال 2006 یک بیماری قارچی عجیب بیش از یک میلیون خفاش را در 14 ایالت آمریکا و دو استان کانادا کشت. این قارچ که به صورت یک توده سفید بر روی بینی حیوان ظاهر می شود، خفاشها را نمی کشد اما در طول خواب زمستانی به آنها آسیب می زند. نمونه های آسیب دیده بسیار ضعیف می شوند به طوری که نمی توانند از حالت زمستان خوابی خارج شوند و یا از منابع چربی ذخیره شده خود استفاده کنند بنابراین در همان حالت خواب زمستانی به صورت دسته جمعی می میرند.

اسلاید 30: 4- پرندگان و ساردینهای شیلیایی- در آوریل 2009 میلیونها ماهی ساردین مرده در سواحل شیلی پیدا شدند. علت مرگ این ماهیها متفاوت است که شامل گرمای جهانی، صید بی رویه، آلودگی آب و یا بیماری از جمله آنها است. مورد مشابهی نیز در میان پرندگان ساکن شیلی مشاهده شد.

اسلاید 31: :نتایجهمانطور که گفته شد ارتعاشات رادیویی هارپ باعث سرخ شدن لایه آیونوسفیر شده و این لایه را  به نوسان در می آورد.این نوسانات به نوبه خود موجب صدا با فرکانس های پایین از ١ تا ٢٠ هرتس می شوند که فرکانس(Extremely Low Frequency/Ultra Low (Frequency   ELF/ULF  نام دارند. این فرکانس ها پس از نفوذ به زمین، زمین زلزله ایجاد می کنند.با توجه به ازدیاد درصد زلزله در سطح ایران در دهه اخیر نسبت به دهه پیشین که متجاوز به ۴/٢٠۶ % بوده است میتوان به وجود تاثیرات دیگری در ایجاد زلزله های مصنوعی پی برد، خصوصا آنکه این ازدیاد پس از آغاز فعالیت های هارپ واقع شده اند.

اسلاید 32: پیام آخر:تصور نکنید که همه  سیل ها، خشکسالی ها و زلزله ها طبیعی اند، خیر!  اول گرم شدن “جو” را به دروغ به مردم میفروشند و در اذهان جاسازی میکنند و بعد همه بلاهای شبه طبیعی را بر سر مردم آورده و اگر کسی سئوال کرد که “این همه سوانح از کجاست؟” میگویند “تقصیر از شما است که هوا را گرم می کنید!”

اسلاید 33: پایانfinished

9,900 تومان

خرید پاورپوینت توسط کلیه کارت‌های شتاب امکان‌پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود پاورپوینت در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

در صورت عدم رضایت سفارش برگشت و وجه به حساب شما برگشت داده خواهد شد.

در صورت نیاز با شماره 09353405883 در واتساپ تماس بگیرید.

افزودن به سبد خرید