hadieh-ha-dars6-8

در نمایش آنلاین پاورپوینت، ممکن است بعضی علائم، اعداد و حتی فونت‌ها به خوبی نمایش داده نشود. این مشکل در فایل اصلی پاورپوینت وجود ندارد.

  • جزئیات
  • امتیاز و نظرات
  • متن پاورپوینت

امتیاز

نقد و بررسی ها

هیچ نظری برای این پاورپوینت نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که نظری می نویسد “هدیه ها درس ۶ هشتم”

هدیه ها درس ۶ هشتم

اسلاید 1: ..راهنما پاورپوینتحتما باید در حالت اجرا قرار بدهید این پاور پوینت را.هر اسلاید دارای علامت ضرب در و خانه و علامت تعجب است.با زدن ضرب در از حالت نمایش بیرون میروید .با زدن علامت تعجب به این میایید و اسلاید را برای تماشای راهنمایی مشاهده میکنید.با زدن علامت خانه به صفحه 2 بروید.در سمت پایین چپ و راست دو ایکون وجود دارد که با زدن آن بع عقب و جلو میروید.در صفحه دو؛ در حالت اجرا اگر شماره ها را بزنید به اسلاید های بعدی ان میروید . اسلاید ها از صفحه 3 تا 20 هستند.در صفحه اول همه چیز خودکار پیش میرود. در پایین و وسط هر اسلاید توضیحات یا شماره ی هر اسلاید را مشاهده میکنید.اگر فونت نوشته ها به صورت درست نیامدند بدین معنی است شما آن فونت را ندارید و باید فونت آن بخش را عوض کنید.پاورپوینت دارای افکت های خوب، همراه با صدا هستند.در اسلاید23حتما دکمه پایان بزنید یعنی موس خود را برروی آن قرار دهید و کلیک کنید.اگر نتوانستید دکمه را بزنید، کمی موس خود را بر روی دکمه چرخش دهید سپس وقتی علامت موس شما به علامت دست در آمد کلیک کنید.پاور پوینت به همه فعالیت ها و... جواب داده است .برخی افکت ها دارای صدا هستند.در صفحه 22 در آخر میتوانید با کلیک بر روی اینجا کلیک کنید به سایت گاما و ازمون مورد نظر وارشوید ولی باید قبل ثبت نام کنید.بعضی اسلاید ها خودکار هستند و همه آن ها خودکار نیستند.در اخر امیدوارم از این پاورپوینت لذت ببرید.برای باز شدن لینک حتما مرورگر مایکروسافت را داشته باشید.بدلیل کم کردن حجم فایل فیلم ها برداشته شدند .

اسلاید 2: ارائه دهنده: استاد مربوطه:موضوع:درس 6 دینی هشتمکلاس:

اسلاید 3: ...منوصفحه مورد نظر خود را انتخاب کنید.۱۲ ۳۴۵۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲

اسلاید 4: .۱.امیرمومنان حضرت علی علیه السلام می فرماید:(( ای مردم ،مراقب نماز هایتان باشید و خودتان را با نماز به خدا نزدیک کنید. آیا نمی شنوید که وقتی از دوزخیان می پرسند چه چیزی شما را به دوزخ کشانید، می‌گویند:(( ما از نمازگزاران نبودیم))؟ بدرستی که نماز، گناهان را مانند برگهای پاییزی فرو می‌ریزد و غُل و زنجیر گناهان را از گردن ها می گشاید. پیامبر خدا نماز را به چشمه آبی تشبیه کرده است که در برابر خانه کسی جریان داشته باشد و او هر شبانه روز پنج مرتبه خود را در آن شستشو دهد پس هرگز آلودگی در بدن او باقی نمی ماند)).¹درس ۶ امنردبان آسمان 1. نهج البلاغه ،خطبه۱۹۹

اسلاید 5: .۲.در میان احکام اسلامی هیچ موضوعی به اندازه نماز مورد تاکید و سفارش پیشوایان دین قرار نگرفته است. این عبادت بزرگ از چنان اهمیتی برخوردار است که در سخنان معصومین از آن به عنوان ((ستون دین)) و ((سد محکمی در برابر شیطان))یاد شده است و ترک آن می‌تواند انسان را به مرز هولناک کفر و بی ایمانی بکشاند .اما باید ببینیم هر نمازی می‌تواند باعث بالا رفتن ما به سوی خداوند شود؟ ما چگونه نماز بخوانیم تا مورد توجه بیشتر خداوند قرار گیرد؟

اسلاید 6: .۳.سال گذشته با برخی آداب نماز آشنا شدیم.به جا آوردن نماز در اول وقت، برپایی نماز به جماعت و پوشیدن لباس‌های تمیز و مرتب از این آداب بودند .در این درس ،با برخی دیگر از آداب و احکام نماز آشنا می شویم که عمل به آنها می تواند نماز را نزد خداوند ارزشمند تر سازد.آداب نمازحضرت علی علیه السلام می فرماید :کسی که اذان و اقامه بگوید و به نماز بایستد ،2 صف از فرشتگان پشت سر او به نماز می ایستند که ابتدا و انتهای این دو صف دیده نمی شود ، و کسی که فقط اقامه بگوید و نماز بخواند ، پشت سرش یک صف از فرشتگان به نماز می ایستد.¹۱-خواندن اذان و اقامه قبل از نماز۱. وسائل الشیعه ، ج۵ص۳۷۳

اسلاید 7: .۴.- خداوند را از همه بزرگتر شمردن،- شهادت به یگانگی خداوند دادن،- شهادت به پیامبری حضرت محمد( صلی الله علیه) دادن.محتوای اذان و اقامه را به یاد دارید؟الله اَکبَراَشهَدُ اَنَّ لا اِلهَ اِلا اللهُأَشهَدُ اَنَّ مُحَمَّدًا رَسولُ اللهِاینها مهم ترین عقاید همه مسلمانان جهان این است که به عنوان شعار اسلام ،هر روز و هر شب ، در وقت نماز ، با صدای بلند در آسمان شهر ها و روستاهای کشورهای اسلامی طنین انداز می شود. به این ترتیب با گفتن اذان و اقامه ،ما بار دیگر عقاید اساسی خود را تکرار و مرور می کنیم.سفارش های بزرگان دین به اذان گفتن سبب شده است اذان‌گویی ، عمل پسندیده و قابل تقدیر به شمار آید ، بگونه‌ای که مؤذنان همواره امین و مورد اعتماد و احترام مردم بوده‌اند .پیامبر اکرم در باره این عمل ارزشمند می فرماید: بخشی از ثواب نماز همه نمازگزاران ، سهم موذنی است که مردم را با صدای اذان او به نماز می ایستند.

25,000 تومان

خرید پاورپوینت توسط کلیه کارت‌های شتاب امکان‌پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود پاورپوینت در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

افزودن به سبد خرید