HVAC-Presentation

در نمایش آنلاین پاورپوینت، ممکن است بعضی علائم، اعداد و حتی فونت‌ها به خوبی نمایش داده نشود. این مشکل در فایل اصلی پاورپوینت وجود ندارد.

  • جزئیات
  • امتیاز و نظرات
  • متن پاورپوینت
تعداد اسلايدهاي پاورپوينت: 15 اسلايد پاورپوینت آماده برای کنفرانس درباره دستگاه هواساز ، اجزا آن و نحوه عملکرد هواساز
منتشرکننده‌ی پاورپوینت
257 بازدید, 2 خرید

امتیاز

درحال ارسال
امتیاز کاربر [0 رای]

نقد و بررسی ها

هیچ نظری برای این پاورپوینت نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که نظری می نویسد “هواساز و عملکرد آن”

هواساز و عملکرد آن

اسلاید 1: هواساز

اسلاید 2: هدف دستگاه هواسازدستگاه های هواساز عموماً دارای اجزا و ساختمان مشخصی هستند. اگرچه ممکن است انواع مختلف آن تفاوت‌هایی داشته باشند اما هدف همه آن‌ها مشترک است .سرمایش یا گرمایش جریان هوای محیط به منظور دستیابی به درجه حرارت دلخواهفیلتراسیون جریان هوا از آلاینده های محیطی و گرد و غبارتجدید جریان هوای داخل محیط با اختلاط آن با هوای بیرونتنظیم رطوبت جریان هواتنظیم سرعت و جهت جریان هوا در محیط

اسلاید 3: در بسیاری از مکان های عمومی نظیرسینما هارستوران هامراکز خرید و هایپر مارکت هاموزه ها بانک ها و تالارهای بورسبیمارستان ها و هتل ها از هواساز به عنوان عالی ترین روش تهویه مطبوع مرکزی در سرتاسر دنیا استفاده می شود.

اسلاید 4: اجزاء دستگاه هواسازدمنده ( فن )فیلتر کویل هارطوبت زندمپرمحفظه اختلاطتجهیزات کنترلی و ...

اسلاید 5: دمنده (فن)هواسازها به طور معمول از یک دمنده قفس سنجابی بزرگ که توسط یک موتور الکتریکی رانده می‌شود ، برای حرکت هوا و همچنین کنترل دبی هوا استفاده می‌کنند .

اسلاید 6: فیلتربه منظور ارائه هوای تمیز بدون غبار به ساکنان ساختمان، فیلتراسیون هوا تقریبا همیشه وجود دارد. این کار می‌تواند به وسیله یک فیلتر ساده چین‌دار ، فیلتر الکتروستاتیک و یا ترکیبی از تکنیک‌ها انجام شود.نحوه چینش این فیلترها می تواند در انواع مختلف هواسازها متفاوت باشد ولی به طور معمول فیلتراسیون در ابتدای AHU قرار می‌گیرد (تا تمام اجزای پایین‌دست تمیز بمانند).بر حسب درجه فیلتراسیون مورد نیاز ، فیلترها در چند مجموعه پی در پی قرار می‌گیرند که یک پانل فیلتر درشت درجه در جلو و یک فیلتر کیسه‌ای ریز درجه و یا دیگر فیلترهای نهایی در عقب قرار می‌گیرند. (تعویض و نگه‌داری فیلتر پانلی ارزان‌تر است و در نتیجه از فیلتر کیسه‌ای گران‌تر محافظت می‌کند).

اسلاید 7: فیلتر پنلی و کیسه ای

3,000 تومان

خرید پاورپوینت توسط کلیه کارت‌های شتاب امکان‌پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود پاورپوینت در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

افزودن به سبد خرید