پزشکی و سلامت بیماری‌ها

(ویروستراپی) Ancolytic virotherapy

Ancolytic-virotherapy

در نمایش آنلاین پاورپوینت، ممکن است بعضی علائم، اعداد و حتی فونت‌ها به خوبی نمایش داده نشود. این مشکل در فایل اصلی پاورپوینت وجود ندارد.

  • جزئیات
  • امتیاز و نظرات
  • متن پاورپوینت
تعداد اسلایدهای پاورپوینت: 45اسلاید ارائه کامل در مورد مبحث ویروس تراپی یا ویروس درمانی با بررسی کامل مقاله بین المللی مروری در این حوزه در 45 صفحه تنظیم شده و در ارائه نمره کامل دریافت شده است.
منتشرکننده‌ی پاورپوینت
75 بازدید, 0 خرید

امتیاز

درحال ارسال
امتیاز کاربر [0 رای]

نقد و بررسی ها

هیچ نظری برای این پاورپوینت نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که نظری می نویسد “(ویروستراپی) Ancolytic virotherapy”

(ویروستراپی) Ancolytic virotherapy

اسلاید 1: Ancolytic virotherapy

اسلاید 2: Ancolytic virotherapyویروس تراپی

اسلاید 3: توسعه ویروس های انکولیتیک برای استفاده بالینیاستفاده از ویروس‌های آنکولیتیک روش جذابی برای درمان سرطان تشکیل می‌دهد . از یک طرف ، ویروس‌ها در سلول‌های تومور تکثیر می‌شوند و منجر به تقویت درون - می‌شوند . از طرف دیگر ، عفونت ویروسی واکنش‌های ایمنی به ویروس را فعال می‌کند و ممکن است واکنش‌های ایمنی را علیه سلول‌های تومور و آنتی‌ژن تومور ایجاد کند. تا به امروز طیف گسترده‌ای از ویروس‌های آنکولیتیک برای استفاده در درمان سرطان در حال توسعه است . در حالی که توسعه ویروس‌های oncolytic اغلب توسط محققان در دانشگاه‌ها و دیگر موسسات عمومی آغاز شده‌است ، اکثریت بزرگی از توسعه محصول نهایی و آزمایش این محصولات در آزمایش‌های بالینی به رهبری این صنعت انجام شده‌است . در نتیجه مطالعات بالینی و بالینی نسبتا ً کمی ، ویروس‌های oncolytic مختلف را در بالینی جانبی و یا مطالعات بالینی مورد ارزیابی قرار دادند .

اسلاید 4: مقدمه ای کوتاه درباره ایمونوتراپی ویروسیویروس‌های آنکولیتیک، ویروس‌هایی هستند که یا ترجیح می‌دهند وارد شوند ، تکثیر شوند و یا سلول‌های سرطانی را به عنوان مخالف سلول‌های طبیعی بکشند ، یا مهندسی شوند که این کار را انجام دهند . بنابراین آن‌ها به طور گسترده به عنوان عوامل ضد سرطان در آنچه که oncolytic virotherapy نامیده می‌شود ، مورد مطالعه قرار می‌گیرند . در اوایل دهه ۱۹۰۰ ، اولین مشاهدات از اثرات بالقوه ضد سرطان توسط ویروس ثبت شد ، به عنوان مثال یک بیمار سرطان خون که بعد از ابتلا به عفونت سرماخوردگی به طور خلاصه به بهبودی آرام دچار شد.

اسلاید 5: برخی ویروس های پیشرفتهیک ویروس هرپس سیمپلکس است که فاقد ژن آنزیم گلوتاتیون ردوکتاز بوده و عامل بیماری تبخال است این ویروس به شدت مورد مطالعه قرار می‌گیرد و تقریبا ً یک چهارم تمام آزمایش‌های بالینی مداوم را با استفاده از ویروس‌های بدون ویروس انجام می‌دهد . این ویروس پیچیده که دارای ژنوم ds DNA است , در حال حاضر برای درمان انواع مختلف سرطان ( از جمله سرطان دستگاه گوارش , سرطان سینه , ملانوما و سرطان‌های مغز ) , هم به عنوان یک عامل واحد و هم در کشور به همراه دیگر درمان‌های ضد سرطان مورد آزمایش قرار گرفته‌است .T_VEC

25,000 تومان

خرید پاورپوینت توسط کلیه کارت‌های شتاب امکان‌پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود پاورپوینت در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

افزودن به سبد خرید