پزشکی و سلامت طب سنتی

پاورپوینت مزاج شناسی

mezajshenasi

در نمایش آنلاین پاورپوینت، ممکن است بعضی علائم، اعداد و حتی فونت‌ها به خوبی نمایش داده نشود. این مشکل در فایل اصلی پاورپوینت وجود ندارد.

  • جزئیات
  • امتیاز و نظرات
  • متن پاورپوینت
تعداد اسلایدهای پاورپوینت: 59 اسلاید این پاورپوینت که از 59 اسلاید تشکیل شده، هر آنچه که باید درباره مزاج شناسی بدانیم رابا بهره گیری از منابع معتبری از جمله قانون ابوعلی سینا ، سلسله مباحث مزاج شناسی استاد حسین خیر اندیش و ... بیان می کند. این پاورپوینت در واقع اصول پایه و اولیه طب سنتی را با بهره گیری از طراحی و تصاویر زیبا در اختیار شما قرار می دهدو امکان ارائه یک سمینار بی نظیر را فراهم می کند. فهرست عناوین : آشنایی با انواع مزاج ها ( مزاج سالهای عمر ، فصول مختلف سال ،جنسیت و چاقی و لاغری ، پندارها ) - شنایی با انواع اخلاط - شناسایی با مزاجهای جهارگانه - آشنایی با مزاج بیماری های مختلف از قبیل بیماری های گوارشی، کبدی ،قلبی-عروقی ، عصبی ، مفصلی و ...
منتشرکننده‌ی پاورپوینت
164 بازدید, 5 خرید

امتیاز

درحال ارسال
امتیاز کاربر [0 رای]

نقد و بررسی ها

هیچ نظری برای این پاورپوینت نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که نظری می نویسد “پاورپوینت مزاج شناسی”

پاورپوینت مزاج شناسی

اسلاید 1: مزاج شناسیاستاد راهنما : .....ارائه دهنده : ....

اسلاید 2: ارکان مزاج مزاج آتش گرم و خشک مزاج هوا گرم و تر مزاج آب سرد و تر مزاج خاک سرد و خشکارکان و مزاج

اسلاید 3: انواع مزاج ها 1-مزاج اندامها هر اندامی د ر بدن مزاج خاص خود را دارد و در این معتدل است 2-مزاج بدن هر بدن مزاج خاص خود رادارد که برآیند مزاج اندامها است3-مزاج سرشتی مزاجی که با آن متولد شده و از پدر ومادر به ارث می رسد

اسلاید 4: انواع مزاج ها مزاج جغرافیاییمزاج عادتمزاج غذاهامزاج صنعتی مزاج تربیتی مزاج رفتارها

اسلاید 5: مزاج سالهای عمر عمر بر چهار بخش استدوران طفولیت : تولد تا 15 سالگی زمان پرورش پیدا کردن و رشد و بالیدن . (مزاج گرم و تر) دوران جوانی : از 15 تا 30 سالگي و 35 سالگي و بعضي از افراد تا 40 سالگي. در اين زمان رشد و باليدن پایان مي­پذيرد. (مزاج گرم و خشک تا معتدل) دوران کهولت : از 40 تا 60 سالگی کاهش گرمی و بروز سردی (مزاج سرد و خشک)دوره پیری: از 60 سالگی تا 120 سالگی کاهش گرمی وافزایش سردی دوره سستی قدرتها (مزاج سرد و تر)

15,000 تومان

خرید پاورپوینت توسط کلیه کارت‌های شتاب امکان‌پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود پاورپوینت در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

افزودن به سبد خرید