کسب و کار استارتاپ و کارآفرینی

پرورش پرندگان زینتی

pervrsh-perndehgan-zinti

در نمایش آنلاین پاورپوینت، ممکن است بعضی علائم، اعداد و حتی فونت‌ها به خوبی نمایش داده نشود. این مشکل در فایل اصلی پاورپوینت وجود ندارد.

  • جزئیات
  • امتیاز و نظرات
  • متن پاورپوینت

امتیاز

درحال ارسال
امتیاز کاربر [1 رای]

نقد و بررسی ها

  1. www.mahdi.saeedi.1234

    برای دوستان انجام شده و قابل تغییر است

نظر خود را بنویسید

پرورش پرندگان زینتی

اسلاید 1: بسم الله الرحمن الرحیمدبیرستان آیت الله حائریموضوع پژوهش:پرورش پرندگان زینتیدرس:کارگاه کارآفرینی و تولیددبیر مربوطه: آقای ابوالفضل عزیزیگردآورنده : علی داودیانپایه تحصیلی:یازدهم انسانیسال تحصیلی:99-98

اسلاید 2: پرندگان زیـنـتی

اسلاید 3: 1-قناری

اسلاید 4: نحوه نگهداری پرنده قــناریجهت انتقال و نگهداری قناری در خانه می‌توان او را در یک جعبه قرار داد. قفس قناری و تمام لوازم آن را پیشاپیش آماده نمایید تا قناری مدت زمان کوتاه تری در جعبه بماند. در طول مدت انتقال، پرنده را گرم نگه دارید. این سفر برای پرنده به حد کافی هیجان آور است، بنابراین از هرگونه ضربه اضافی یا عملی که باعث ناراحتی او شود ممانعت کنید. انتقال پرنده در روزهای سرد، دارای وزش باد و یا مرطوب، احتمال بروز بیماری را در او افزایش می دهد.شاید مایل باشید در همان روز برای اطمینان از سلامتی پرنده او را به دامپزشک نشان دهید. در این صورت بهتر است از قبل با فروشنده توافق نمایید تا در صورتی که دامپزشک سلامتی پرنده را تایید نکند، حاضر به تعویض آن شود.

اسلاید 5: علائم بیماری پرنده آشنا شوید:اگر پرنده سالم نیست و بیمار به نظر می رسد یا این که هرگونه حالت غیر عادی در او وجود دارد بی درنگ با فروشنده تماس بگیرید، چون هرچه بیشتر تامل کنید مسئولیت کمتری تقبل خواهد کرد. اگر قصد استرداد یا تعویض آن را دارید سریعاً اقدام کنید.در صورتی که پرنده شما برای مدت طولانی بدون تحرک به نظر رسید، نترسید. او ممکن است چند روز اول غذای کافی نخورد که این یک عکس العمل طبیعی برای هر پرنده‌ای است که به محیطی ناآشنا منتقل می شود. پرنده به زودی آرامش پیدا خواهد کرد و در اطراف قفس حرکت کرده و با اشتها غذا خواهد خورد.گاهی اوقات علائم بیماری در پرنده ناشی از ناآشنایی او به روابط با انسان هاست و بیماری خاصی وجود ندارد. مثلاً زمانی که به یک پرنده اهلی نشده از نزدیک نگاه می‌کنید ممکن است از ترس بدنش شروع به لرزیدن کند. بدین جهت همواره باید آرام و آهسته به قفس نزدیک شوید و اجازه دهید تا پرنده به تدریج به شما عادت نماید.

اسلاید 6:

اسلاید 7:

اسلاید 8: زمان مناسب برای انتقال قناری به خانه و نگهداری آندر صورت امکان پرنده را در اوایل روز به خانه بیاورید تا پیش از تاریک شدن هوا زمان کافی برای سازگاری با محیط جدیدش را داشته باشد. همچنین این فرصت را به شما می دهد که پرنده را پس از این که زمان کافی برای تطبیق با محیط و قفس قناری داشته و اضطراب ناشی از جابجایی نیز در او از بین رفته، دوباره مورد آزمایش قرار دهید.

اسلاید 9: نکات مهم هنگام گرفتن قناری در دساگر تجربه نداشته باشید، ممکن است در گرفتن پرنده مردد باشید، ولی باید بدانید که گاز گرفتن قناری ها دردناک و ناراحت کننده نیست، بنابراین هیچ جای نگرانی وجود ندارد. به یاد داشته باشید که پرنده، بیشتر از شما می ترسد. در جعبه را باز کرده و آن را مقابله در قفس قرار دهید. قناری باید از جعبه به قفس برود. اگر حرکت نکرد، از یک شاخه چوب کمک بگیرید، ولی به آرامی از آن برای راندن پرنده استفاده کنید.هیچ گاه پرنده را از ناحیه گلویش نگیرید و همیشه سعی کنید که تمام وزن بدن او را در دست نگه دارید. اگر پرنده را از ناحیه دمش بگیرید به جای پرنده، فقط پرهایش در دستتان می ماند! برای گرفتن قناری باید هنگامی که بال ها در حالت استراحت می باشند، کف دستتان را به پشت حیوان گذاشته و با انگشتانتان دور بدن و پرهایش را احاطه کنید. اگر تصادفاً پرنده از دست شما در رفت و پرواز کرد، به راحتی با یک تور، یک دستمال و یا یک تکه پارچه می توانید او را بگیرید. مراقب باشید که او را محکم نپیچید و فشار ندهید زیرا در این صورت موجب شکستگی استخوان ها و یا خفگیش خواهید شد.چند روز اول سعی نکنید پرنده را در دست بگیرید، فقط با او به آرامی صحبت کنید و در ضمن مزاحمش نشوید و بدانید که هرگونه حرکت یا صدای ناگهانی موجب وحشت او می شود و در پاسخ به آن ممکن است آرام در یک جا بنشیند و یا با بی قراری، دم و سرش را تکان دهد.

3,000 تومان

خرید پاورپوینت توسط کلیه کارت‌های شتاب امکان‌پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود پاورپوینت در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

افزودن به سبد خرید