karkerdhaaye-khanevade

در نمایش آنلاین پاورپوینت، ممکن است بعضی علائم، اعداد و حتی فونت‌ها به خوبی نمایش داده نشود. این مشکل در فایل اصلی پاورپوینت وجود ندارد.

  • جزئیات
  • امتیاز و نظرات
  • متن پاورپوینت

امتیاز

درحال ارسال
امتیاز کاربر [0 رای]

نقد و بررسی ها

هیچ نظری برای این پاورپوینت نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که نظری می نویسد “کارکردهای خانواده”

کارکردهای خانواده

اسلاید 1: به نام خدا

اسلاید 2: موضوع پاورپوینت : کارکرد های خانوادهکاری از : A.M

اسلاید 3: مقدمهخانواده به عنوان یک نهاد اجتماعی ، معمولا به ایفای وظایف متعددی می پردازد که ماهیت این کارکرد ها و سطح اجرای آن از یک فرهنگ به فرهنگ دیگر متفاوت است .

اسلاید 4: کارکرد های خانواده :الف) اجتماعی کردن کودکان :خانواده در طول تاریخ حیات بشری ، نخستین مؤسسه برای اجتماعی کردن جوانان و نوجوانان بوده است . خانواده ، پس از تولد فرزند ، برای یک مدت نسبتا قابل توجه ، تنها گروهی است که کودک با آن تماس مستمر دارد . به همین دلیل ، خانواده در شکل گیری ارزش ها ، وجهه نظرات و باورداشت های کودک نقش اصلی را بر عهده دارد و بر نوع روابطی که فرد با عوامل و نهاد های اجتماعی دیگر دارد ، تاثیر می گذارد . اجتماعی شدن هم نیاز فرد و هم نیاز جامعه است . زیرا هم باعث شکل گیری هویت و شخصیت افراد می شود و هم موجب تداوم جامعه می گردد . مهم ترین مرحلة جامعه پذیری دوران اولیة زندگی فرد در جامعه است .

900 تومان

خرید پاورپوینت توسط کلیه کارت‌های شتاب امکان‌پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود پاورپوینت در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

افزودن به سبد خرید